Aktuálně: 4 955 inzerátů174 095 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Chemická kastrace psa

Daja
Daja (414 příspěvků) 24.11.2023, 19:10:43 xxx.xxx.69.174
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 24.11.2023, 12:48:39

Dobrý večer,

ano i já ze zdravotních problémů musela kastrovat 2xpesy a 1xfenka. Srst hruza, povaha , žádna změna . Na chemickou kastraci mi vet řekl, že nedoporučuje ničí to jatru a atd….. si už nepamatuji. Já mám veta s přesvědčením alternativní léčba, nerad dává antibiotika.

Dája

Xerxova
Xerxova (775 příspěvků) 28.11.2023, 17:21:36 xxx:xxx.6fa7:336f

nejprve oprava mého prvního příspěvku někde nahoře… účinnost sice nabíhá pomalu, ale ne dva měsíce, ale měsíc. Nevím - jak se mi to tam povedlo napsat. Ale pravdou je, že mamut měl oproti příbalovému letáku týden navíc…

A teď aktuální hlášení. Po třech a půl měsících po aplikaci nejsou žádné cysty a prostata je úplně stažená. Takže to zabralo. Jasně, uvidí se, jak to bude po opětovném naběhnutí normálního hormonálního stavu - tedy asi za tři měsíce.

janaa
janaa (382 příspěvků) 28.11.2023, 18:09:16 xxx:xxx.d708:e639
Xerxova:

nejprve oprava mého prvního příspěvku někde nahoře… účinnost sice nabíhá pomalu, ale ne dva měsíce, ale měsíc. Nevím - jak se mi to tam povedlo napsat. Ale pravdou je, že mamut měl oproti příbalovému letáku týden navíc…

A teď aktuální hlášení. Po třech a půl měsících po aplikaci nejsou žádné cysty a prostata je úplně stažená. Takže to zabralo. Jasně, uvidí se, jak to bude po opětovném naběhnutí normálního hormonálního stavu - tedy asi za tři měsíce.


Tak držím palce,ať se problémy už nevrátí


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.