Aktuálně: 4 979 inzerátů173 977 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Psí bunda

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 07.12.2023, 10:03:36 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Espiro z 07.12.2023, 09:48:45

Ručně jsou,

ajo!

A mimochodem, Terven nás zahrdlí, že ničíme fashion-téma

už mlčim, už mlčim, to zas Monét uvnitř mě prostě zapracoval 😀

Terven
Terven (102 příspěvků) 07.12.2023, 19:58:40 xxx.xxx.110.191
Zrzavci:

dělá je ručně, dyk má váleček. ale ! Je spořivá a chce jich mít z jedné dáfky hodně - jako já a pak to udělá hubený a tenký a tim pádem to má Rrrramštajn rohliky 😀


Dělám je ručně a dokonce i bez válečku 🤣

Máte talent, to se musí nechat, to mě pobavilo…hlavně ten čokl fuč. Aspoň něco veselýho, dneska…jdu obnovit vlákno Refrakterní průjem (opice zakrejvající si oči).

Lily
Lily (163 příspěvků) 08.12.2023, 17:16:45 xxx.xxx.133.234
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 06.12.2023, 16:03:15

Právěže některé postroje to nedělají a mám dojem, že ten menší obleček ne. Mám Parku. Ona má trošku jiný střih, ale na Jižní Moravu mi extreme přišel trochu jako overkill. 😀 
Mám dojem, že 40 seděla lépe. ☹️ Ale zase si říkám, že to není až tak blbé. Pindík není zakrytý, nepočůrává si ho, takže asi se to nosit dá. Sníh stejně dlouho nebude, aspoň okolí Brna bude za chvíli bez. 

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 08.12.2023, 20:50:04 xxx.xxx.16.37
Odpověď na příspěvek uživatele Terven z 07.12.2023, 19:58:40

to jste dobrá, s těma rohlíčkama. My si to v rodině už kdysí dávno ujednodušili a prostě se to vykrajuje už asi 3. generaci 🙂

aj jaj, průjem je zpět? ☹️

keriton
keriton (468 příspěvků) 10.12.2023, 14:32:01 xxx.xxx.80.121

Tak já vrátím téma zpět k bundám 😛

Nakonec jsem, jakožto zarytý odpůrce telefonování, hrdinně zvedla telefon a zavolala do MushGo. Paní se mnou ochotně asi 15 minut probírala, co vlastně potřebuju a chci, a pak jsem si nechala poslat dvě bundy na vyzkoušení. Usoudily jsme, že psovi s podsadou postačí na menší zimu lehký softshelový kabátek, který už máme, a že nám tudíž chybí zimní bunda na statické aktivity v zimě, právě třeba cvičák nebo delší pauzu na výletě. 

Takže jsem vyzkoušela klusiku: Nonstop Glacier 2.0 a Hurtta Expedtition Parka. Obojí mi přijde fakt vychytané, promyšlené. Kdyby mu byly obě bundy akorát, vážně nevím, jak bych se rozhodla, kteoru si nechám 😀 “Naštěstí” je mu Nonstop moc těsná, kdežto Hurtta sedí velikostně lépe, takže ta nám zůstane. Peněženka si pěkně odfoukne a já budu mít dobrý pocit, že máme co se týče bund vystaráno i do budoucna, až bude pes starý 😎

Lenocka
Lenocka (119 příspěvků) 27.02.2024, 20:49:50 xxx.xxx.44.42

Obnovuji téma, tentokrát s doporučením. Už delší dobu jsme řešili jak udržet v teple koleno. Naše ohařice má pokročilou atrózu a studený vlhko jí výrazně škodí. Původně jsme dávali ušitý návlek. Jo, na procházky super. Ale když ho měla celý den, začal odírat (má citlivou pleť). Takže to chtělo něco, co může mít celý den, koleno bude v teple a pes se nebude přehřívat. Nakonec to vyhrála Hurtta, konkrétně Mudventure overal. A tedy zírala jsem, jak moc je to kabátek vychytaný! Dá se nastavit a napasovat asi na všech místech, obléká se do něj taky dobře, je lehký a přitom odolný, jak už se ukázalo. Takže za mě velké doporučení!

Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.