Aktuálně: 4 833 inzerátů175 374 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

Epilepsie

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 05.12.2023, 17:12:10 xxx.xxx.119.6

Tak v nejhorším existujou takový ty různý sbírky, jestli jste na tom špatně. 

Ono jde i o to, že ano ona ta diagnostika a léčba samozřejmě stojí peníze - někdy ne malý, ale taky to teď může být něco, co je snadno řešitelný, co teď může finančně vyjít líp než třeba, když to začnete řešit za půl roku, za rok. 

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 05.12.2023, 17:27:40 xxx.xxx.119.6

Jinak v přístupu ke zvířeti by nemělo hrát roli to, jestli je to pes za deseti tisíce nebo voříšek. To je jaksi o nastavení člověka. Já mám voříška, žiju na vesnici a péči mu dávám a tu veterinární obzvlášť, kdyby mi “mrtvej” padnul na zem, tak volám veterináři, klidně všeho nechám a jedu, ale že to mají lidi různě,  ze svýho okolí vím.

keriton
keriton (479 příspěvků) 05.12.2023, 17:37:16 xxx.xxx.80.121

Ale tak já to chápu. Vždyť stačí vykouknout ze svoji sociální bubliny a zjistit, že lidi to maj fakt různě. I tady mezi námi stálými přispěvateli jsou nemalé rozdíly v tom, kolik jsme ochotní dát peněz do psa. Tak jsou prostě i lidi, co to mají ještě hodně jinak, postaru, po vesnicku. Zeptali se, dostali odpověď, a teď už je to na nich, jak s tím naloží. Nemyslím, že je potřeba dál hejtovat…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.