Aktuálně: 4 870 inzerátů174 737 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Žraní nepoživatelných věcí

Natka (neregistrovaný) 27.12.2023, 10:01:00 xxx.xxx.177.100

Ahoj, moje kámoška má takovouhle fenku kokršpaněla. Je to problém, protože lidi okolo nás se chovají jako čuňata a vyhazují zbytky z oken apod. Snažila bych se těmto místům vyhnout, třebas my víme, že pod okny je čurbes, tak tam učíme psa, že nesmí. A taky možná jestli by nepomohlo mít v kapse piškot, či jinou mlsku a ve chvíli kdy větří nějaký čurbes na kterém si chce smlsnout,ho zkusit zavolat,že dostane piškotek. Na naší Jorkšíračku to platí. Rozhodně to nevzdávat a dávat bacha k čemu čuchá a zakazovat a zakazovat. Pak ale samozřejmě taky hooodně chválit, když poslechne a odměňovat. On si to časem zapamatuje. Hodně trpělivosti a úspěchů přeje Tereza

Anonymní (neregistrovaný) 28.12.2023, 18:27:36 xxx.xxx.189.248
Odpověď na příspěvek uživatele Natka z 27.12.2023, 10:01:00

Jenže já řeším 8mi leteho psa, který to začal dělat až teď. Jinak byl od štěněte uceny, ze se venku nic nezere, ze dostane lepší mňamku. A v tomhle prave nikdy problém neměl. Po novém roce jdeme na krev, tak dám vědět, jak to dopadne. Nicméně už teď mám takový malý poznatek - nechávám je teď s fenou trochu hrát, pod dohledem, tak jak to jde,  a beru je zase na společné procházky (x měsíců chodili sólo, protože fena muže jen kousek, do te doby než měla problémy, tak sice byli zvyklí chodit i sólo, ale většinou chodili spolu), a řekla bych, ze je to lepší. Takže možná fakt nějaká frustrace 🤔. Každopádně už má věk, takže na tu krev pro klid pujdem. 

Quash
Quash (273 příspěvků) 29.12.2023, 04:45:57 xxx.xxx.33.234

Zkusila bych brát v potaz i Pica syndrom. Může být psychického i fyzického původu. Zajistila bych kromě psychických stimulů i dostatek železa ve stravě (sardinky v oleji, žloutek, červené maso) i ostatních elektrolytů. Po negativních ostatních vyšetřeních i odčervila.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.