Aktuálně: 4 933 inzerátů174 207 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Wyandotky + kačice

Anonymní (neregistrovaný) 28.01.2024, 12:31:45 xxx.xxx.148.217

Pozdravujem Vás, chovám už istú dobu zdr. wyandotky vlnité a mám teraz záujem o chov kačice divej - zdielaná voliera. Chcel by som sa Vás opýtať, kto už má podobné skusenosti, či je to možne, alebo to bude veľmi problematické? Kačice budú hniezdiť mimo kurníka, pretože to mi už povedali, že je veľmi neznášanlivá počas hniezdenia. Poradí mi niekto, ako by som mal začať a či je dobré dať kuriatka a káčatká spolu/minulý rok som kúpil zopár pižmoviek na výkrm, ktoré som odchoval s kuriatkami zdr. wyandotiek./ Poraďte mi prosím, párik kačíc by som mal dostať už na jar. Veľmi pekne ďakujem a každému prajem veľa chovateľských úspechov v tomto roku. Chovu zdar!

Petko (neregistrovaný) 03.04.2024, 08:19:58 xxx.xxx.62.203

Hrabavá a vodní drůbež by sa neměla chovat spolu v jednom prostoru. Hrozí zvýšená možnost prenosu nákazy od vodní drůbeže, hlavně salmonelózy. Také kačky nadělají hodně bláta a vlhkost též nebude dobře působit na hrabavé. Raději to nemíchej spolu.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.