Aktuálně: 4 985 inzerátů174 058 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Neshody ve smečce

Doron
Doron (1774 příspěvků) 04.03.2024, 13:08:10 xxx.xxx.162.21

Já mám o retrivrech taky takovou představu i když jsem je nikdy neměla.😊

Briard je sice vedený jako ovčácký pes, ale má v sobě hodně pastevecké krve, u Frama jsou ty pastevecké instinkty hodně silné .

Jináč je už u nás klid, psi jsou společně na zahradě, Gučák nezvrací, možná to měl z nervozity.

Myslím, že kluci byli trochu přetočený, kamarád jim dělal opravdu bohatej program, je strašně hodnej, pořád je mazlí, pořád na ně mluví, chodí pozdě spát a brzy vstává. Se mnou je takovej větší klid. Taky na dnešek spali deset hodin v kuse, kde večer padli, tam jsem je ráno našla.🤣

janaa
janaa (382 příspěvků) 04.03.2024, 13:15:19 xxx:xxx.1292:8fe

Hele,ne každej retrívr. Já to mám ve smečce napůl,půlka bloncek je přesně taková dementní 😂 a druhá půlka to úplně takhle hozený nemá. Hodně je to třeba vidět u odchovu štěňat. Nikdo teda nebyl z těch dementů,co po porodu ke štěňatům pustí ostatní se podívat, ale taková Adéla by navážno v prvních dnech pokousala i lidskou návštěvu.

Arosek
Arosek (262 příspěvků) 04.03.2024, 16:20:31 xxx:xxx.ded6:f3ee
Odpověď na příspěvek uživatele janaa z 04.03.2024, 13:15:19

Jako ale me treba Cirda taky ke stenatum pustila jen toho, koho jsme tam pustila ja. Myslim lidi. Psy si korigovala sama a dokonce ani Borka se ji tam neodvazila vlezt bez jejiho souhlasu. 

Ale ke psum - at uz seniorum, nebo stenatum, nebo marodum jsou proste extra pecovatelsky, a to i kluci. Holky jeste o fous vic. Ale tak mozna labuny to maj jeste jinak 😀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.