Aktuálně: 4 792 inzerátů176 089 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů

výkupy ptáků

Zebra
Zebra (138 příspěvků) 31.08.2008, 09:53:33 xxx.xxx.183.213
Jak už jsem psala, nechtěla jsem se do nikoho navážet. Jen jsem řekla svůj názor...nelíbí se mi odchovávání a prodávání ve velkém. Ale každý určitě jedná tak, jak to považuje za správné, takže není co řešit :-)
Já neodchovávám právě proto, že nechci dávat mladé jen tak kamkoli, ale jak říkám, je to jen můj názor a zajímal mě názor ostatních...
bambam (neregistrovaný) 31.08.2008, 11:02:14 xxx.xxx.224.196
Řekl bych, že je rozdíl např. dovézt ptáky do Přerova nebo do Týniště. Než třeba do Jablonce. Byl jsem teď v Týništi a měl jsem ptáky na stole a prodal jsem jednu andulku. Další jsem dal do výkupu. A k těm mladým chovatelům. Mě je 13 a raději tam je se mnou mamka, protože kdyby tam nebyla tak to nikdo o de mne neveme. Jinak cena ve výkupu byla 70-andulky a za korely 180. Kdybych mohl své všechny ptáky prodat chovatelům byl bych rád, ale to u andulek a u korel nejde.
pepíno (neregistrovaný) 31.08.2008, 20:15:20 xxx.xxx.6.158
nehádajte se prosím!!jsem rád že je o toto téma zájem.já to chápu andulky se množí opravdu rychle,ale je to smutné,že se stali z andulek takový papoušci,keří si mohou dovolit všicni.Ale když potom vydíte ve výkupech během sezóny ty ceny za andulky jako je třeba 30Kč tak to už moc s chovatelstvím nemá nic společného a každý kdo je tam prodá tak se jich asi opravdu musí chtít hodně zbavit

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.