Aktuálně: 4 762 inzerátů176 572 diskuzních příspěvků17 781 uživatelů

dotaz

anonymní (neregistrovaný) 30.08.2008, 12:38:46 xxx.xxx.118.255
Může mi prosím někdo poradit,slepice nám začly snášet smradlavá vajčka.Co stím a proč se to stalo.Děkuji
J.M. (neregistrovaný) 30.08.2008, 21:33:37 xxx.xxx.105.3
Tak toto čtu poprvé. Nic takového jsem dosud neslyšela ani nečetla, a to už jsem osoba v důchodovém věku. Jediné vysvětlení si umím představit to, že někdo Vám nosí stará vejce místo čerstvých , která si bere sám. Nebo to jsou snad vejce, která slepice zanesly někam na seno pod kůlnu a Vy jste jich tam teď třicet starých našly ? To by nebylo divu, že jsou zasmrádlá, když tam v horku leží už třeba měsíc.
Jak ta vejce páchnou? Jak vypadá bílek a jak žloutek uvnitř ? Jakou nemocí trpí slepice, které je snesly ?
Jaké "odpadky" slepicím dáváte žrát ? Nenakrmili jste je žížalami čerstvě vytaženými z páchnoucího čerstvého hnoje nebo z jiných páchnoucích odpadků ?
sejček
sejček (1256 příspěvků) 01.09.2008, 21:17:50 xxx.xxx.208.66
to se mi také stávalo dělala to edna slepice trvalo to asi 3 týdny co jsem pozoroval že slecice vajíčka snáší a dotyčnou slepici jsem zabyl vyhlédl jsem si 33 slepice které nosily břicho nízko při zemi a od té doby co jsem ty tři slepice zabil se to neopakovalo a je to už půl roku
rebecka
rebecka (70 příspěvků) 17.01.2009, 19:24:47 xxx.xxx.97.150
Dobrý den, já mám s tím také zkušenost i když chovám slepice krátce. Slepice nesly krásná velká vejce, ale když se uvařily byly divně cítit. Slepice jsem měla tři roky tak jsem je všechny nechala zabít a jedna slepička měla v sobě vodu, která byla cítit jako ty uvařené vejce. Samozřejmně, že nesmrděly všechna vejce, ale těžko se to poznávalo.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.