Aktuálně: 4 816 inzerátů176 008 diskuzních příspěvků17 777 uživatelů

vystavni 0,1 x obyc. 1,0 andul

Jarek
Jarek (14 příspěvků) 18.01.2009, 17:18:20 xxx.xxx.64.158
U vas v SR dobře funguje klub chovatelů andulek,pořádají výstavy v Bošaci.Výstavy se zůčastní jak chovatelé od vás tak i z Maďarska a z ČR.Většinou ji posuzují p.Habrcetl,p.Groda nebo p.Řejha.Můžeš se zůčastnit posuzování.Vždy vládne nádherná přátelská atmosféra a každý ti ochotně poradí s chovem.Nemohu najít seznam členů,ale v Piešťanech nebo v okolí některý chovatel bydlí.Tel. na předsedu klubu ti mohu poslat.
mimo
mimo (62 příspěvků) 18.01.2009, 20:56:07 xxx.xxx.231.44
Dekuji za odpovedi. Ja prozatim jeste nemam touhu jezdit na vystavy a ty vystacvni andulky co mam jsem zaradil do chovu, jak bylo vys spomenuto, proto aby byli peknejsi a vetsi mlade, az to tak funguje. Na te druhe fotce jsem myslel tu modrou samici s tim sedozelenym perlovym, ted momentalne se samice zacala nanaset, jeste mlade nemela, tak sem zvedavy ci se to povede. Kdyz by to byly skutecne vystavni andulky, tak by to byl jediny takovy par, kde jsou oba vystavni. Dve vystavni samice jsou s obyc. samcemi a na tych strankach se pise, ze mohou byt ti mladi kvalitnejsi, tak to by mi stacilo.
Ta seda by mela byt, jak my prodavajici, p. Kobelar (ten je i registrovany, jak mi rikal a bydli v obci Banka pri Piestanech, mozna je to on koho myslite) rekl, opallinova skoricova zltolici seda perla (ma blede licni skvrny asi na takove urovni jako ta svetle modra). Ta se taky prave ted zacala prave nanaset, uz ma prvni vejce, zitra by melo byt druhy a videl jsem ji jako je dost dlouho mimo budky, tak jsem skontroloval vejce a to bylo studeny.
Mozna je to tim, ze prvni krat hnizdi.
Kdyz vyfotim ten par co by mohl byt vystavni, samozrejme ne na 1, tak sem hodim lepsi foto.
anonymní (neregistrovaný) 21.01.2009, 06:02:29 xxx.xxx.230.164
Do výstavních to má tak daleko jako vrána do orla.
anonymní (neregistrovaný) 21.01.2009, 08:07:05 xxx.xxx.175.250
Prosím Vás mrkněte tady http://www.andulky.cz/prodej.html ať víte jak vypadají skutečné výstavní andulky a taky si všimněte ,že cena je od 1000kč nahoru.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.