Aktuálně: 4 977 inzerátů173 982 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Alexandr malý

TOMÁŠ KOVÁČ (neregistrovaný) 08.03.2009, 13:53:40 xxx.xxx.212.213
dobrý den vydží alexandr malý i přes zimu ve venkovní voliéře 3*1*2 s plechovým úkrytem s boků i se zhora a stačí mu pletivo o síle drátu 0.8mm a snese se i s jinými druhy?děkuji za odpověd tomas
anonymní (neregistrovaný) 08.03.2009, 14:40:13 xxx.xxx.112.110
taklhe ja je mela venku do - 5 a úak sly do mistnosti kde je o neco teplejs ale kdyz jsem tam dala teplomer tak jsem zjistila ze venku je tepleji nez tam.no a na zimu mam volieru zadelanou ze vsech stran sklem takze tam nefouka a je tam dobre.odcas tam voda zamrzla ale asi tam moc velka zima nebyla protoze se i koupaly:).no snese nesnese.nekdo vam rekne ze ne ze je lepsi je mit samotne ale treba se nekdo najde ze je ma s necim dohromady.
anonymní (neregistrovaný) 08.03.2009, 16:13:27 xxx.xxx.35.177
NE NE a ještě jednou NE tihle papoušci potřebují min. teplotu okolo 10ti st. a pokud ho vlastníte, tak o něm asi něco víte, tak nechápu proč se ptáte, jen asi čekáte na větu, jo vydrří to, já to tak mám taky a přežil ...
TOMÁŠ KOVÁČ (neregistrovaný) 08.03.2009, 19:53:04 xxx.xxx.212.213
a kdybich je měl přes zimu doma tak do jake klece bich je měl dát jen přes tu zimu napište někdo prosím minimální rozměry.děkuji
TOMÁŠ KOVÁČ (neregistrovaný) 08.03.2009, 19:54:54 xxx.xxx.212.213
pro neregistrovaný :::::chci si je koupit a chci si koupit pár ne jen jednoho
anonymní (neregistrovaný) 08.03.2009, 20:02:45 xxx.xxx.35.177
Zkuste si přečíst o tomto druhu aspoň základní informace, pak zjistíte že mu podmínky k životu momentálně vytvořit nedokážete ...
marat
marat (282 příspěvků) 08.03.2009, 20:18:18 xxx.xxx.176.35
je vidět, že moc o alexandrech nevíte... Každej si pořídí papoušky a pak chce zjistit podmínky chovu atd.. Lepší je něco o papouškovi vědět, pak teprve pořídit.. Když bys-te chtěl koupit pár tak s pohlavím vám nikdo neřekne co to je u mladýho ptáka.. je lepší pořídit víc alexandrů pak teprve spárovat a zbytek třeba prodat. nejlepší bude něco přečíst..
anonymní (neregistrovaný) 09.03.2009, 06:30:39 xxx.xxx.112.110
bohuzel ja je dostala a nemela jsem sanci si o nem neco precist proste jeden den tu byly.no a tak jsem bohuzel je mela do tech -5 ale ted uz jsem na dalsi zimu pripravena a venku nebudou.nemela jsem proste sacnci se hned prispusobyt a tak se jim to snazim zprijemnit ted.
Petr K. (neregistrovaný) 09.03.2009, 08:16:56 xxx.xxx.0.70
Nezlobte se , ale to jste je dostala jen tak, z ničeho nic?
Ani jste si je trošičku nepřála? Přeci někomu nedám jako dárek!!! žívý tvor a on nemá o tom ani páru . To svědčí o nezodpovědnosti člověka který toto udělá , jen proto že na to má prachy . Navíc uvádí toho do druhého do problému že nemá nic připraveno a atd. . Prostě toto nepochopím .
anonymní (neregistrovaný) 09.03.2009, 08:38:49 xxx.xxx.112.110
jo svara je privezl a ani nevedel ze to je alex proste je koupil a nam jen zavolal udelejte volieru privezu papousky a to bylo vsechno a tak jsme udelaly volieru a kdyz to privezl tak az pak jsem zjistovala podle netu co je to za papouska protoze driv jsem o nem nic nevedela a tak jsem zjistovala kde co.a pri je male majitelka i s andulkama asi majitelka nebyla nejaka chovatelka protoze pri vetsim zjisteni jsem zjistovala od jeji sousedka ze je mela v zime venku a samice nema prsty jen jeden do zadu.a taky se mi zda ze ma ustrizene kridlo proste kdyby ji mela koupit tak za 50 ,-proste to neni papousek.a pri mela mlade kdyz jsem videla samce tak taky nemel drapky takze pochybuji ze mely mlade.pak snesla vajicka 4 a vsechny byly prazdne takze asi ji neoplodnil.
anonymní (neregistrovaný) 09.03.2009, 15:49:27 xxx.xxx.35.177
Sama přiznáváte že víte že jste je nedržela v ideálních podmínkách co se teploty týče. tak nějak vaši první odpověď zadavateli proto nechápu, proč ho povzbuzovat že vašim se při -5 ti nic nestalo. radši ste měla napsat v jakém stavu ste alexe dostala, že má ze zimy upadlé prsty a vložit "pro inspiraci" dalším takovým fotku jako odstrašující příklad. Opravdu vaši odpověď nechápu. Poslední vámi vložená fotka mluví za vše, proto se vy, kteří se tak hloupě ptáte pořád dokola na to jestli ten a támhleten papoušek snese to a tamto, zadívejte na jeho nohy... jinak, je příšerně zubožený, tak ošklivýho alexe sem ještě neviděla
anonymní (neregistrovaný) 09.03.2009, 15:53:50 xxx.xxx.35.177
A ještě nechápu jedu věc, a to tu že ste je musela držet venku ... proč je spodní alex focený ve vnitř v bytě a je krotký když ho měla údajně nějaká majitelka ve voliéře venku než vám ho bratr koupil. Nezlobte se, ale nyní mám spíš takové podezření že ten stav ste mu způspobila sama, že papoušek je váš. a taky je divné, proč by někdo kupoval alexe v takovém stavu. No, nejspíš jsou to od vás jen pohádky
anonymní (neregistrovaný) 09.03.2009, 15:57:59 xxx.xxx.112.110
ten posledni je preparovani
anonymní (neregistrovaný) 09.03.2009, 16:02:48 xxx.xxx.112.110
ne to co jsem psala je pravda proste ta majitelka je svarovy prodala stim ze chov rusi.tuhle zimu co byla tak to byla posledni letosni zimu co bude uz bude lepsi mam vetsi volieru a tak se daji tam kde teplota neklesne po 10 stupnu.jeste ze jsou sousedi a tu volieru mi prodaly a tech par mesicu v ni preckaji.jste k tem teplotam uz tady nekde na foru byl pan co psal ze je mel do -7 venku a pak je dal do vnitr.jiste oni v tech -5 se jim nic nestalo ale byly jako pri kovany ale jak se oteplilo tak mladas se koupal:)
anonymní (neregistrovaný) 20.03.2009, 16:54:15 xxx.xxx.84.59
Ja sem měl letošní zimu alexandry venku a naprosto bez problémů a vím o více chovatelích kteří je chovají celoročně venku
petrik2
petrik2 (33 příspěvků) 20.03.2009, 17:06:55 xxx.xxx.221.43
PROBOHA LIDI PROBUĎTESE, vždyť je to afrika a kde bývá celoročně teplo. Takového chovatele bych nechal taky v zimě chotit v tričku a viděl by jak je to příjemné. Máte štěstí, že vás ti ptáci nemůžou nakopat, jinak už byjste ani nemohli psát takové nesmysly.Nazdar
anonymní (neregistrovaný) 20.03.2009, 19:08:25 xxx.xxx.101.18
alexader z afriky?????takže alexander čínsky anepálsky sú z afriky????mám ich, a ešte aj malých niekolko párov a roky ich chovám celoročne vonku.Na zimu mám na predkoch volér igelit aby ich neprefúkalo.bez problémov znášajúä zimu a dobre odchovávajú.samozrejme majú kvalitné krmivo.pred týždnom som ich odčervoval a sú v super kondicii.a paradoxne som kupil nového samca -chovaného vnutri,aj ked viem ,že to s tým nesúvisí-a tomu teda prsná kosť riadne trčala.určite viem že nie som jediný čo chová týchto "afrických"papagajov vonku.peznám nemálo chovatelov čo ich takto chova.teraz na pár dní vykuklo slniečko a samica velkého nepalskeho už zahriva búdku:-))

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.