Aktuálně: 4 978 inzerátů173 961 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Alexandr malý

anonymní (neregistrovaný) 20.03.2009, 19:43:33 xxx.xxx.84.59
Jen tak mimochodem jsou známy případy kdy tito ptáci žijí ve volné přírodě v chladnějších oblastech a nijak jim to neškodí. Doporučoval bych i těm chovatelům co nás označují jako necity pročíst si všechny literatury aby byli i oni v obraze. Zimu snášejí naprosto bez problémů jenom hnízdí jednou za rok na jaře.
anonymní (neregistrovaný) 20.03.2009, 19:47:16 xxx.xxx.0.70
TAdy v popisu jsem četl že žijí od Afriky až po Asii , tak může z vás chovatelů to někdo upřesnit kde je jejich domovina? Asi bych to přirovnal k Austrálii - zima se nedá srovnat s tou naší . Pokud ptáci jsou domestikováni , tak jsou již zvyklý na naši zimu . Ale proč to na nich zkoušet co vydrží . Nebo snad austrálii necháváte na mrazu bez úkrytu ?
anonymní (neregistrovaný) 20.03.2009, 20:04:05 xxx.xxx.101.18
aj australiu chovám tak isto ako alexandrov.akurát ich dávam spolu do jednej voliéry viacero párov.napriklad som mal túto zimu spolu 3 páry kkčč+2 páry kkžč.a v najvacich mrazoch sa stále kupali -aj penanti vo vedlajsej voliére.a v januáry mi vyletel kakarik v tejto voliere.vysedel mlade na zemi za krmidlom-davkovačom piesku.neskušam nikdy že čo vydržia iba si myslim že pri normálnej opatere to znášaju bez problémov
anonymní (neregistrovaný) 20.03.2009, 21:28:28 xxx.xxx.35.177
Co já vím, tak al. malý žijí i v Německu. problém je ale v tom, že tak jsou navyklý po generace. Pokud koupíte al. z takového chovu, tak asi bezproblému přežije a moc mu naše zima nevadí, ale vyhoďte alexe koupeného od chovatele který je drží v ůnormálních" podmínkách, tak mu v zimě při troše štěstí upadají "jen" prsty. takovýchto případů znám mraky a chovatelé jsou nezodpovědní hov...

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.