Aktuálně: 4 886 inzerátů174 944 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

NEREGISTROVANÍ

cone (neregistrovaný) 31.03.2009, 10:39:04 xxx.xxx.85.196
V poslední době se velmi rozmohlo na tomto foru diskutovat jako neregistrovaný. Proč? To se za své dotazy nebo odpovědi stydíte? Pro mne má odpověď podepsaná nějakým autorem trochu větší cenu a navíc vím s kým polemizuji / nebo alespoň vím, že mi odpovídá více osob, což z několika podpisů nereg. vždy nejde určit, někdy snad jen podle pravopisu.
Orina
Orina (227 příspěvků) 31.03.2009, 11:42:44 xxx.xxx.67.192
Já mám ten samý pocit i na ifauně na moderované diskusi, kdy je sice uvenená přezdívka tázajícího se, ale pokud kliknu na přihlášeného uživatele, tak se objeví zašifrovaný mail, kde stejně nepoznám kdo se táže. Také mi připadá, že se spousta lidí za své dotazy stydí. Proč? Všichni jsme nějak začínali a pokud se nejedná o dotaz, kdy se tázající všelijak kroutí a snaží se z chovatelské veřejnosti udělat skupinu hlupáků, pak není proč se pod svůj dotaz nebo odpověď nepodepsat.
Říman
Říman (55 příspěvků) 31.03.2009, 11:45:05 xxx.xxx.0.70
Možná by stálo za zváženou zda forum umožnit jen registrovaným .Sám , ale ze zkušenosti vím že se také občas nepřihlašuji . Je to na správci co s tím udělá a nebo zda vyhlásí veřejné hlasování o povinné registraci do fóra .
evena
evena (34 příspěvků) 31.03.2009, 12:01:39 xxx.xxx.35.177
Tak já jsem jedna z těch neregistrovaných, občas sem něco přihodím, za své odpovědi či otázky se rozhodně nestydím, prostě se jen nepřihlásím, nezdálo se mi to až tak nutné ... Ale je fakt jak říiá Cone, je asi dost problém rozlišit kolik neregistrovaných odpovídá, s kým se člověk baví, taky je fakt že podepsaná odpověď zní věrohodněji. Tak to napravím...
Martin (neregistrovaný) 31.03.2009, 15:41:17 xxx.xxx.59.35
o.. jáse někdy uvedu přezdívku někdy ne... ale taky by mě zajímalo nic proti conu ale proč se taky zapomíná přihlasovat? jinak to neregitrování myslím si že se většina lidí bojí zaregistrovat protože někdo může zneužit jejich adrresu mail.... patřím taky mezi ně...
kajik (neregistrovaný) 31.03.2009, 16:30:36 xxx.xxx.93.251
mam jednoduche vyvetleni : stacilo by umoznit se na toto forum prihlasit na trvalo. Takhle kdyz se pokazde musim prihlasit pri kazde navsteve, tak me nebavi porad vyplnovat prihlasovaci udaje. Tak pisu jako neregistrovany a je to
Orina
Orina (227 příspěvků) 31.03.2009, 18:45:52 xxx.xxx.67.192
Tak já mám oficiální mail naší firmy a kdybych se měla bát ho napsat, tak bychom nemohli ve firmě vůbec obchodovat, a tak je už jedno jestli ho uvedu i papouškářům. Co se týká přihlášení, tak se mi často stává, že si přečtu zadání a pak chci rychle odpovědět a přihlásit se zapomenu. A co se týká urážek, tak to je v tomto webu slabota proti ifauně. Doufám, že se to tady nezvrtne taky.
Jana (neregistrovaný) 31.03.2009, 19:23:16 xxx.xxx.43.215
Pokud jde o registraci, tak si myslím, že spoustě lidí (stejně jako mě) připadá zbytečné registrovat se, jestliže se chceme pouze na něco zeptat, protože kdyby se měl člověk registrovat všude, kde to jde, musel by se z toho zbláznit. Ale pravdou je, že je diskuse někdy velmi nepřehledná, pokud si píše pět lidí a ani jeden se nepodepíše. Myslím si, že by stačilo pouze zavést povinnost uvést při odesílání příspěvku do diskuse svoje jméno nebo přezdívku.
zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
31.03.2009, 19:33:06 xxx.xxx.25.173
Zdravím všechny diskutující.
Fórum jsme zavedli pro neregistrované z jednoho důvodu. Na iFauně i na jiných webech je patrné, že častěji přispívají neregistrovaní. Důvodem může být snad pohodlnost nebo nechce tazatel, aby se vědělo, že je dotaz jeho. My jsme tedy v začátcích tohoto webu zavedli fórum pro neregistrované, aby se lépe "ujalo". Nyní v době, kdy už je fórum docela známo a přispívá sem stále více návštěvníků, stojí za zvážení zavedení povinné registrace.
anonymní (neregistrovaný) 31.03.2009, 19:58:05 xxx.xxx.210.152
přispívám neregistrovaný protože nemam čas dole vyplňovat údaje.....
kasssy (neregistrovaný) 31.03.2009, 20:04:18 xxx.xxx.52.72
jsem sice neregistrovaný,ale vždy se podepíši,ať všichni vidí od koho to, či ono "moudro" nebo "i" a "y" pochází:-)) Nevidím nutnost se registrovat,ale uvést alespoň přezdívku mě přijde slušnost.
cone (neregistrovaný) 31.03.2009, 22:57:44 xxx.xxx.85.196
kasssy, tvoje řešení by mi úplně stačilo, už v používané zkratce se dokážeš orientovat a to je to, o co mi jde. Omlouvám se že sám se někdy nezaregistruji a použji jen svoji zkratku. Ale již jsem si všiml odpovědi podepsané moji zkratkou, která nepocházela ode mně.
Martin (neregistrovaný) 01.04.2009, 14:29:59 xxx.xxx.59.35
jo... cone má pravdu někdo cizí může napsat i cone i kasssy... je to tak.... ale nevím , proč povinná registrace... jinak já když se podepíšu Martin , tak to stačí , protože je to přezdívka z téma ARATINGA , kde mě všichni znají... jinakkdybycch na vás všechn nadával , tak to zneužil někdo moji přezdívku... já nemám důvat psát sem bulváry!
Orina
Orina (227 příspěvků) 01.04.2009, 22:23:51 xxx.xxx.67.36
Teda tohle mě fakt nenapadlo podepsat se jako někdo jiný. Na co ty lidi nepříjdou.Fakt ale je, že už se trochu my co se podepisujeme známe, takže pokud by pod zprávou byla nějaká ptákovina, tak si člověk řekne co je to za blbost a já mám ve zvyku si ještě všechno ověřovat u každého přes soukromý mail. Takže by se pravda hned ukázala. Takže by dotyčný ftipálek asi brzy odstrouhal.
marsoun
marsoun (19 příspěvků) 02.04.2009, 08:04:03 xxx.xxx.127.227
tím chci říci že třeba jméno martin se tu muže vyskytnout častěji a pokud se podepíši jen martin tak je pravděpodobnét že se zde muže vyskytnout už i někdo jiný kdo se tak podepisuje. Což mě dokud jsem si tento příspěvek nepřečetl nedocvaklo.
Martin (neregistrovaný) 02.04.2009, 13:32:58 xxx.xxx.59.35
vy se podepisujete takto: martin a já takto Martin.... takkže je rozdíl v začátečních písmenách...
lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 02.04.2009, 14:47:00 xxx.xxx.12.42
Musím tedy říci že mě tzv.neregistrovaní docela též lezou na nervy akorád umí jen urážet a vyvolávat hádky mnohokrát tu padl dotaz na něco a nakonec se odpovědělo na něco úplně jinýho a jeden napadal druheho a chudák dotazovaný se nic nedozvěděl jen jak se umí lidé napadat a hádat,to jsou opravdu hrdinové ale podepsat se pod své rozumi to je pak teprv hrdinství......někdo úplně normálně odpoví příklad:ne není to vápenka a neregistrovaný odpoví:jo to jste tedy jasnovědci vy umíte odezírat z fotky vy chytráci ...no nezlobte se na mě ale jsou to jen pokritci a hovada co tu nemají co dělat !!!!!!!!!Mirča :-)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.