Aktuálně: 4 852 inzerátů175 000 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

NEREGISTROVANÍ

lukasdog
lukasdog (175 příspěvků) 02.04.2009, 14:56:20 xxx.xxx.12.42
Ale jak tu čtu dále nechci aby to vyznělo že jsou všichni takový to rozhodně ne i já se občas nepřihlásím ale nemachruju a nenapadám doslova hrubě další,kteří se snaží poradit a o tom to tu snad je ne?! :-) snad jsem lidi a umíme se taky chovat a psát slušně a když se mi to nelíbí tak to napíšu trošku slušnější formou nebo si to vyřídím na emailech ne?! tak papa všichni :-)
evena
evena (34 příspěvků) 02.04.2009, 17:11:12 xxx.xxx.35.177
Tak se teda přihlásím, aby se neřeklo :-)) myslíte si že jako neregistrovaná se dokážu vídc držet na uzdě když čtu nějakou stupidní otázku třeba jak před chvílí o dokrmování kde si z nás zadavatelka dělá podle mě jen legraci? To rozhodně ne. možná se někdo za tu svoji anonymitu schová, ale mě to připadá to samé, když je zadavatel blbec, tak se dokážu vyjádřit hrubě i se jménem. A nemyslím si že ti neregistrovaní tu jen uráží, ale dokáží i poradit. já se třeba zapomínám přihlašovat neustále a nemyslím si že jen rýpu... takže asi tak.
marat
marat (282 příspěvků) 02.04.2009, 18:02:00 xxx.xxx.176.35
Nic proti neregistrovaným, ale odpovídá jich čín dál víc někteří se ani nejsou schopni podepsát.. Určitě by bylo lepší, aby se to trochu změnilo.. Některý příspěvky jsou jenom neregistrovaní, to pak vypadá velice zajímavá diskuse.. Každopádně když odpoví registrovaný tak vypadá odpověd trochu jinak nemyslíte, víc odpovědi věřím od registrovaných..
Říman
Říman (55 příspěvků) 10.04.2009, 20:35:17 xxx.xxx.0.70
Moc se toho nezměnilo, možná ubylo těch registrovaných co odpovídají na příspěvky . MOžná by bylo vhodné jako další otázku položit : " povinná registrace do fóra či nikoli" . Ať lid zvolí to správné v referendu.
anonymní (neregistrovaný) 10.04.2009, 21:07:02 xxx.xxx.35.177
Vážení, řešíte blbosti, souhlasím s tím, že pokud přispívá do jednoho tématu více neregistrovaných a vzniká nějaká větší diskuse tak je v tom bordel, že netušíte s kým se bavíte, taky že od registrovaných odpověď vypadá věrohodněji... ale to přece zákonitě neznamená že odpověď je správná a není od amatéra který píše to co někde vyčetl /taky se tu vyskytují pěkné perly/, jen to znamená že člověk se pod svůj příspěvek nestydí podepsat... Myslete si co chcete ale je to na jednu stranu od některých dost buzerace, jedna věc je mít na něco názor a jedna věc je po něčem /pro mě nedůležitém/ šlapat. viz příspěvek o šikovnosti nějaké andulky, kde registrovaný napadl zadavatelku tématu že když machruje s andulkou tak se nepodepíše. Je to děs... Buďte rádi že tu témata někdo zakládá, máte se s kým bavit, kam přispívat a respektujte to že se někdo prostě nepřihlásí, ať už z lenosti, že se stydí nebo bůhví proč. je to věc každého, pokud admin zakáže přístup neregistrovaným nebude sem tolik lidí psát. taky se v 99% případů nepřihlašuju, semtam když si vzpomenu se podepíšu stratkou, ať si o mě myslíte co chcete a o dalších neregistrovaných taky, nechte nás a nenapadejte, neplodíme jen nesmysly....
anonymní (neregistrovaný) 10.04.2009, 21:08:47 xxx.xxx.35.177
no, a zase sem zapomněla... Eva
Luke112
Luke112 (822 příspěvků) 10.04.2009, 22:26:59 xxx.xxx.182.2
Dovolím si přispět. Již se tu ifauna zmiňovala, tak ještě jednou, ale jinak. Co takhle to nechat i pro neregistrované ale stejně jako na fauně(nemod. forum) zveřejnit kousek IP adresy? Bylo by to tu něco jako kombinace mod. a nemod. fór které jsou na fauně. Moc by to asi nepomohlo, ale máte potom aspoň jistotu, že diskutujete s jedním a ne s více přispěvateli a naopak. Někdy mi připadá, že nereg. položí otázku v novém tématu a odpoví si na ni sám. Tímto by se vyřešil i tento problém a myslím si, že aspoň jako prozatimní řešení to postačí.
zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
10.04.2009, 22:31:17 xxx.xxx.25.199
Příští otázka v anketě určitě bude o registraci ANO/NE. Zamlouvá se mi i nápad Lukeho něco jako je na nemoderce fauny. Zeptám se admina, zda je to možné.
anonymní (neregistrovaný) 11.04.2009, 09:45:12 xxx.xxx.35.177
Dobrej nápad i kompromis, já sem jedna s těch co se nepřihlašují a takto budou registrovaní aspoň vědět s kolika ner. se baví. takže kdyby to prošlo - super. Ev.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.