Aktuálně: 4 581 inzerátů178 025 diskuzních příspěvků17 797 uživatelů

kuře má zranění

anonymní (neregistrovaný) 07.06.2009, 14:38:49 xxx.xxx.6.158
Slepice šlápla na kuře a teď nemůže chodit co sním? Na nožce nemá na první pohled žádné zranění.Mám ho utratit nebo se to zpraví.
J.Marková (neregistrovaný) 07.06.2009, 18:25:58 xxx.xxx.105.3
Pokuste se ho zachránit. musí být o samotě. Co nejméně pohybu, v teple, stále k dispozici vodu a krmení, musí být v suchu. Možná by pomohla malá dlaha z papíru z krabice a tu přilepit k nožičce, pokud by bylo zjištěno, že je nožka zlomená.
anonymní (neregistrovaný) 07.06.2009, 19:27:25 xxx.xxx.6.158
Před chvílí jsem se na něj díval a v té nožce nemá vůbec cit. Takže asi se mu už nepomůže.
anonymní (neregistrovaný) 11.06.2009, 16:41:38 xxx.xxx.6.158
ještě, že jsem ho neutratil. Ted už ani není poznat jaké to je. Vše je ok a to jsem s tim ani nic nedělal
J.Marková (neregistrovaný) 11.06.2009, 22:31:36 xxx.xxx.105.3
Gratuluji. Mám radost s Vámi. I mně se kdysi dávno v mém mládí podařilo tajně zachránit kuřátko, které už bylo líhňařkami odsouzené k zániku vyhozené v pytli určeném do kafilerie. Z toho zachráněného kuřátka vyrostla nakonec zdravá slepice.
Michaela Maňáková (neregistrovaný) 07.09.2010, 10:54:15 xxx.xxx.176.10
Dobrý den, můžete mi prosím pomoc,i poradit? Máme asi 20 kuřat, od dvou kvočen,asi tak měsíc stará. Postupně jsme chtěli kuřata sjednotit k jedné kvočně. První tři cizá kuřata přijala bez problémů, ale to čtvrté přes noc uklovala. Ráno bylo na umření. Pokusila jsem se ho však zachránit. Celý den jsem ho měla v teple a dávala mu vodu. K večeru mu bylo již mnohem lépe, samo jedlo a pilo. Kvočny jsme nakonec museli zabít obě, neb klovaly všechno.Druhý den jsem kuře přidala k ostatním kuřatům, stejně starým. Ti ho však také klovou a je to outsider. Co mám dělat, mám ho tam nechat, jestli si na něj zvyknou, nebo musí úplně pryč. Je mi ho líto zabít, když už se dostal z nejhoršího. Prosím moc o radu. Díky Michaela

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.