Aktuálně: 4 930 inzerátů174 541 diskuzních příspěvků17 754 uživatelů

prosím poraďte jakého papouška

anonymní (neregistrovaný) 21.09.2009, 12:00:42 xxx.xxx.62.209
jo, na to staci strikacka, teplomer a smes (a inkubator, kdyz bude mlade jeste moc male). otazka je, jak si poradis se zdravotnimi problemy, ktere se mohou vyskytnout.

taky pocitej, ze kazdy je ochotny radit, nez ptaka koupis, pak ochota u nekterych klesne na 0.

mas nekoho po ruce, kdo ti bude napomocen pri problemech? vis, jak ptaka odstavit? mas po ruce veterinare dostupneho 7/tydnu?

osobne zastavam nazor, ze prodat ptaka na dokrmeni nekomu,kdo to v zivote nedelal, je od chovatele nezodpovedne. neco jineho je, kdyz musis dokrmovat donucena okolnostmi (rodice se nestaraji apod.), ale jen proto, ze chci usetrit nebo "aby si ptacek lepe zvykl"... :-( mlade nebude ochocenejsi, kdyz ho dokrmis ty misto chovatele.

ps. osmihodinova cesta vlakem taky neni zrovna dobry napad. jak ho nakrmis po ceste? nebude v zime, v pruvanu?
anonymní (neregistrovaný) 21.09.2009, 12:21:53 xxx.xxx.70.58
no právě to se mi taky honí hlavou hlavně ta cesta. zase fakt nemůžu vydat víc než 1000 za papoucha, to prostě mi rozpočet a hlavně manžel nedovolí. Jeden by se našel dokonce i v přijatelném akčním rádiu:-), ale o tom nevím, co si popravdě myslet no...
anonymní (neregistrovaný) 21.09.2009, 22:19:18 xxx.xxx.110.40
Abyste nedala za cestu víc než za papouška.Určitě v Praze seženete papouška taky. Já mám taky dokrmená mláďata a jsem v Praze, ale nejsem zlatokop, tak nebudu nikomu přetahovat kšefty. To byste se musela podívat do inzerátů a nebo si sama inzerát podat.Těch chovatelů je určitě víc.
anonymní (neregistrovaný) 22.09.2009, 08:32:15 xxx.xxx.70.58
No v Praze jsem našla více, ale na dotaz se mi ozval jen jeden, a no prostě jsem se rohzhodla pro jiného. Ve výsledku nejedu nijak daleko, sice je papoušek dražší, ale ono by to vyšlo ve výsledku stejně, ať bych jela, kam bych jela

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.