Aktuálně: 4 825 inzerátů175 269 diskuzních příspěvků17 761 uživatelů

Ulomený zobák

Marťan
Marťan (669 příspěvků) 05.10.2009, 17:37:43 xxx.xxx.53.187
Dobrý den, dostal jsem od jednoho myslivce bažanta tenebroze a má uštípý kus zobáku v té horní "čelisti", je to jako-by vyštíplý do tvaru úzkého V dovnitř, myslíte že s tím nebude mít v životě problémy, vím že se i slepicím uštípává zobák ale tohle je jinak, nevím jestli nebude mít v zobáku neustále sucho atd...
J.M. (neregistrovaný) 05.10.2009, 22:21:15 xxx.xxx.105.3
Třeba by mu pan veterinář dokázal přidělat nějakou protézku ??? Nevím. Pokud bažant s tím dokáže žrát a zdá se zdravý, tak snad takový bude i v budoucnu.
kralovak
kralovak (266 příspěvků) 17.10.2009, 13:27:14 xxx.xxx.218.142
skusnpockat ako sa bude spravat a ak sa to bude zhorsovat a budes videt ze napr. nema chut do jedla alebo ze zacina byt viacej sam ze sa odtahuje do kuta alebo ak sa s nim zacina nieco diat tak bud ho utrat alebo skus sa popitat dakych starych chovatelou a tak lebo ani nws ak sa mu to zacne napr.zapalovat abo co tak nws ci nemoze nakazit aj ostatne okolo sebaa
Marťan
Marťan (669 příspěvků) 19.10.2009, 14:38:24 xxx.xxx.53.187
Tak jsem ho přendal ke královským bažantům protože kolchidský ho ani nenecahal najíst, bažant se hezky spravil, vypadá to že jí a pije bez problému.
Milan Kováč. Ulomení zobáku není infekční, je to úraz!!! Ty tvoje otázky a odpovedi mě někdy fakt dostatnou :-D

A rovnou bych se chtěl zeptat jestli neprodáváte někdo slepice bažanta tenebroze, mam sice obojkové slepice ale nečistokrevná mláďata odchovávat nechci.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.