Aktuálně: 4 647 inzerátů177 482 diskuzních příspěvků17 794 uživatelů

Pižmovka- supr mamka

Marťan
Marťan (669 příspěvků) 18.03.2010, 16:25:21 xxx.xxx.53.187
Dobrý den, pozoroval jsem na svojí 6ti leté pižmovce jak už je krásně zkušená- začala snášet vajíčka ještě za mrazů, když byl velký mráz tak zůstala přes noc sedět na vejcích a když tolik nemrzlo tak šla spát normálně domů. Udivilo mě jaká je to meteoroložka. Také jste to u svích pozorovaly? Mladí pižmovky které nemají zkušenosti ty vajíčka nechali zmrznout. Ale tahle ta si zaslouží milost, když už bude mít slabé vlastní zárodky tak pod ní budu líhnout husy.
J.M. (neregistrovaný) 19.03.2010, 20:10:00 xxx.xxx.105.3
Marťane, to je hezká zpráva. Ta Tvoje pižnovka "super mamka" by zasloužila dostat nějaký metál, nebo abys na ni alespoň volal " Meteoroložko!" (:-). Její příběh by bylo hezké zveřejnit také třeba v časopise iFauna.
Marťan
Marťan (669 příspěvků) 21.03.2010, 20:07:22 xxx.xxx.53.187
říkám jí Hihňa nebo Hihňalka, vždy když přijdu na zahradu tak za mnou neustále chodí a loudí, nechá se i pohladit na hlavě a na zádech, nebojí se ani našeho psa(labradorský retriever), dostala granule a pes jí k tomu čuchal tak ho klobla do čumáku. Ona si nějaký ten metál určitě vyloudí.
miloš (neregistrovaný) 24.03.2013, 12:56:49 xxx.xxx.199.12
mám pižmovky krátce a chci se zeptat jak velké mrazy vydrží v nezateplené boudě?. Mám je teď ve chlívě zavřené a chtěla bych je už dát ven,kde mají nezateplené budky ale mám strach,že zmrznou
Tomáš (neregistrovaný) 28.03.2013, 22:41:06 xxx.xxx.50.128
Pižmovky mám celou letošní zimu venku, je fakt, že jsem z polabí, ale i tak celkem pěkně mrzlo. Mají pořád možnost chodit ven a kurníku docela poctivě táhne a musím říct, že holky prospívají. Je důležité jim zajistit vodu a krmení a suchou podestýlku:)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.