Aktuálně: 4 636 inzerátů177 745 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

Nová verze ChovZvířat.com

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
23.03.2010, 22:12:45 xxx.xxx.142.1
Děkuji za další kladné reakce. Státnice dopadly naštěstí dobře mně i bratrovi :).

Chtěl bych teď něco bližšího napsat k navigaci. Na úvodní straně bude rozcestí mezi rubrikami: Papoušci, Psi, Terarijní,... Po kliknutí na ikonku rubriky se dostanete na úvodní stranu rubriky, kde najdete nejnovější články, nejnovější inzeráty, fotky, atd. Z této úvodní stránky budete mít možnost přepnout se buď pomocí hlavního menu na úvodní stránky různých sekcí (Diskuze, Inzerce,...) Ale také bude v pravém panelu rozcestí pro rubriku například Papoušci. Tam bude opět Inzerce, Diskuze, Fotogalerie, ale přepne vás to přímo do diskuze o papoušcích. Pokud jste tedy chovatelé papoušků a uložíte si do oblíbených tuto úvodní stranu, tak na ní budete vidět všechny novinky a budete mít všechno co se týká papoušků po ruce.

Takto to zůstane i například, když si budete číst článek nebo i v jiných sekcích. V pravém panelu bude pořád box s nadpisem Papoušci a bude v něm rozcestí na ostatní sekce (Diskuze, Inzerce,...). Diskuzi jsem udělal na celou šířku stránek, takže tam žádný pravý panel nebude. V těchto širokých sekcích jsem zatím nedomyslel návrat přímo na úvodní stranu papoušků, takže jediná cesta je zatím přes úvodní stranu.Ale určitě na tom ještě zapracuju a něco vymyslím. Zužovat diskuzi bych ale nechtěl. Bude lepší široká.

Další nová funkce na kterou jsem zapomněl a která už u mně na PC na webu funguje je trvalé přihlášení.

K termínu dokončení nové verze nechci nic slibovat, ale mám připravený veškerý základ (zdrojové kódy a jiné věci které nejsou vidět), takže teď už budu programovat jednotlivé sekce a web by měl rychle přibývat.

// Edit
A po přihlášení samozřejmě zůstanete na stránce, na které jste byli předtím. Při odhlášní to tak bude fungovat taky až na případy, když budete v neveřejné části webu, pak budete přesměrování na úvodní stranu.
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 24.03.2010, 07:50:07 xxx.xxx.226.3
Tak já budu trochu zpátečnická.Na ifaunu jsem přestala chodit, protože je to tam..nu řekněme roztříštěné, spousta kategorií, byť mě zajímajíi rybičky, koně, psi a papoušci začínám dávat přednost pouze konkrétním webům.Jako je tento a proto tu to mám ráda.Stejně jako u ryb akvarko.cz, na těch spec. webech se víc kumulují lidé, co je dané téma hodně zajímá.Toť můj názor....já jsem pro tento web s novými funkcemi , líbí se mi a jssem tu spokojená:-)
anonymní (neregistrovaný) 30.03.2010, 20:50:37 xxx.xxx.16.80
musim uznat, ze se mi nahled velice libi. Nevim, jestli jste to tu uz nepsali, ale uvital bych v inzerci vyhledavani dle slova.
anonymní (neregistrovaný) 30.03.2010, 21:11:04 xxx.xxx.85.77
Možná, že jsem vše rychleji přečetla,ale chtěla jsem se zeptat jestli bude nějaká specielní stránka pro droboť, abychom nemuseli odbíhat častěji jinam.M.Svobodová
raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
01.04.2010, 21:15:36 xxx.xxx.142.1
Chtlě bych všem poděkovat za kladné reakce. Určitě mě bude práce víc bavit, když budu vědět, že se na ni budou lidi těšit. A chat bude :)
raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
06.11.2010, 10:30:25 xxx.xxx.142.1
Zdravím, práce jde pomalu, především mám problém s tím, aby bylo vše dobře vymyšlené, aby se dalo na webu co nejvíc logicky navigovat. Navím musím dělat i další weby, takže to jde opravdu pomalu. Ale budu se snažit na webu pracovat co nejvíce. Luboš

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.