Aktuálně: 4 581 inzerátů178 032 diskuzních příspěvků17 798 uživatelů

liška

markéta šoltysová (neregistrovaný) 06.05.2010, 17:46:14 xxx.xxx.33.19
Poraďte mi prosím: nedávno nám asi liška zakousla 6 slepic, tedy všechny. Slepice jsme nezavírali a rok to fungovalo dobře. Nejsme schopni, při našem životním stylu, slepice pravidelně zavírat, tedy si chceme přes výběh pořídít síť, jakousi voliéru, ochranu proti lišce atd. Stačí silnější plastiková oka nebo se musí proti těmto škůdcům opatřit kovová. Budu ráda za postřehy a připomínky a hlavně zkušenosti někoho, kdo proti lišce už síť pořizoval. Děkuji Markéta Šoltysová
Pavol (neregistrovaný) 06.05.2010, 18:59:13 xxx.xxx.176.71
Dobrý ďeň.Plastiková sieť je slaba.Mńe liška roskusala centimetrove latky a preto si myslim že plastykové pletivo prekuše.
a mi rostiahla ťenke roksoriky na kralikarne a mi zabyla štiry kraliky .a tyždeň pred kralikmi mi zadusila 6 slipky a 3 kachny.tak som sa nasral a urobyl som klec a hneď na druhy deń v nej bola ale sa do rana vykusala vonku tak som ju ešte obil tvrdim pletivim čo som našiel zo stareho včelina.a tam sa už mi chytila a von na uťek nama šancu.Je to klec z prken.dvierka funguju na našlap.vyfotim tofunkčne zajtra.nažlap je rozkusany.
Obrázek
Pavol (neregistrovaný) 06.05.2010, 19:04:19 xxx.xxx.176.71
navnada je seno ku kralikom. ale musi to byť tak zabespečené aby vam sa nedostaka ku krakikom jak sa chyti do pasti.A na celi ďeń do nej zatvoriť kralika alebo niečo ine niejaku drubež.aby necitila človeka jek citi človeka tak tam nevojde.
Obrázek
viktor mika (neregistrovaný) 23.10.2010, 12:33:11 xxx.xxx.147.110
mam stejny problem a chtel ´bych zkusit dratene oko ale nemam zadne zkusenosti poradte Viktor
anonymní (neregistrovaný) 23.10.2010, 19:43:50 xxx.xxx.55.61
jednnoducho daš oko do uzkeho miesta kde lliška prechadza alebo niečo založiť aby musela isť cez oko ked chce vojsť a je to...

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.