Aktuálně: 4 837 inzerátů175 160 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Jak na kunu

kelím (neregistrovaný) 28.06.2010, 18:44:21 xxx.xxx.38.137
Tak mi kuna v zimě sežrala slepici co jsem zapoměl zavřít. Pak byl klid a dnes asi holka špatně zavřela králíky jeden zase bez hlavy a ožranej celej krk a přední nohy hned co mi to volali do práce jsem vyrobyl sklůopec jenom nevím jestli ta¨m kuna vleze máte nějaky rady - skušenosti jak jí tam nalákat
anonymní (neregistrovaný) 28.06.2010, 20:59:40 xxx.xxx.104.22
mne slepic sežrala6 nadvakrát si pro ně šla.nastražila jsem na ni klec s vejcem,medem.žeprý to mají rády.už je to 2mněsíce a ta potvora tam nevlezla.ale nevím jestli ji už neodchytil nějaký soused.
Kelím (neregistrovaný) 30.06.2010, 15:54:56 xxx.xxx.38.137
Tak jsem se těšil na to jak vám dnes napíšu čí kočka skončila v pasti ,ale musím vás sklamat ráno mě čekalo překvapení byla tam KUNA. Fotka bude až najdu kabel k foťáku. Jako návnada posloužil chudák neboštík králík
anonymní (neregistrovaný) 30.06.2010, 19:22:17 xxx.xxx.55.10
ako napisal pan Kelim,kuna ma najradšej niečo krvave...takže bud havu z kohuta,holuba,zajaca to zabera na nu i v klietke...vajičko si zoberie od sliepok skor ako by mala vojsť do pasce,ja som vždy chytil kunu na krvavu navnadu,a to bola tam už večer
milda (neregistrovaný) 14.07.2010, 18:50:16 xxx.xxx.32.248
na kuny je nejlepší tygří h...o (není to legrace)
anonymní (neregistrovaný) 14.07.2010, 19:05:41 xxx.xxx.56.139
Len kto ho pojde do Indie hladať...to ostane tigři h...o pak znas ked ho stretneme:)))je i v zoo ale tiež ho treba zaobstarať:)))
honza (neregistrovaný) 15.07.2010, 14:48:33 xxx.xxx.195.97
ja mam sklopce na kuni davam tam vajicka a opatrne v rukavicich kuni se chitaji
Karen Válková
Karen Válková (52 příspěvků) 22.07.2010, 19:43:47 xxx.xxx.31.1
Tohle tema jsem objevila až dneska, Událost se stala již víc jak před měsícem. Morka mi vyseděla 6 svých a 6 slepičích kuřat. Když měla kuřata týden, do rána zmizly.Jedno živé krůtě jsem našla prochladlé za prknem a dvě pohozené u slípek.Nebylo vidět,žádné poškození. Považovala jsem to za práci potkana,protože jsem dřív ve stejném výběhu mívala kačenu s mladými a občas se jedno stratilo. O asi týden později byla do rána vtažená slípka v kurníku za prkna .Byla bez hlavy jinak nic. Kurník jsem zavřela a dala tam jedové granule na potkany. Slípky nocovaly ve výběhu a za pár dnů bylo po další.Zase bez hlavy.Tenkrát jsem ještě nevěděla ,že tohle dělá kuna. Postupně jsem přišla o 6 slepic. Posledním dvěma jsem začala do rány vtírat jed na potkany a aby mi ji neodnášeli uvázala jsem návnadu na špagát. To už granule v kurníku nemizely,ale ze začátku je něco konzumovalo. Ta škodná spořádala dvě slepice tímto způsobem dochucené jedem. Na místě kam si je odtáhla jsem návnadu každý den vracela znovu s dávkou jedu. Pak přestala nívnada mizet.Po čase mi pošla jedna z koček, určitě se otrávila, ale jestli to všechno měla na svědomí ona nebo se jen na konci přiživila to už se nedovím. Už je to měsíc a něco. Morka má další kuřata.Vylíhlo se jich 15 včera tři pošla zbytek vypadá dobře. Ve středu jim byl týden.V tom věku jsem o první hnízdo přišla. Ani slípky už neubívají a už se vrátily do kurníku. Na fotce jsou z prvního hnízdění dvě mrtvá kuřata krůťat které jsem ráno našla
Obrázek
Tichý Bedřich (neregistrovaný) 27.10.2010, 12:08:28 xxx.xxx.81.38
Mi se osvědčily tzv odhaneče drobných hlodavcu prodávají to v globuse.Ale králíkum to prý nešvědčí.
anonymní (neregistrovaný) 19.12.2010, 12:39:32 xxx.xxx.64.242
odhaněče,rádio,psi,vlasy,tygří trus,vejce.DDDDD....Je to bystré a chytré zvířátko a do sklopce jí jen tak něco nedostane!Kuna je všežravec,ale strašný mlsoun!Než na maso a vejce jí nalákáte na švestkový nebo třešňový kompot..sežeňte si sklopec a týden nebo i déle dávejte nedaleko sklopce sem tam kompot.ovoce nejprve na zem,potom do mističky i se šťávičkou a když zjistíte že bere,tak jí nadělte něco ještě ke sklopci a i dovnitř...zaručuji 99% odchyt,pak už je na vás jestli jestli na kožich))),nebo svobodu někde daleko
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.