Aktuálně: 4 850 inzerátů175 238 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Pro "chataře"

syslinecek
syslinecek (24 příspěvků) 17.08.2010, 09:52:22 xxx.xxx.92.252
Všechno je to úplná nádhera, doufám, že se k takové kráse taky jednou dopracuji :) Prozatím, mohl by prosím někdo poradit jakou rostlinu,keř nebo stromek je vhodné dát přímo k voliéře papouchům? Zbývá mi mezi voliérami takové nevkusné dvoumetrové místo :D Chtěla jsem si tam dát škupmu, ale zjistila jsem, že je jedovatá i pro papoušky :( tak dumám, aby to mělo dvojí účel, papoušci aby si mohli zobnout a aby to vypadalo pěkně :D Díky moc za příspěvky :)
sunflowersman (neregistrovaný) 17.08.2010, 11:06:19 xxx.xxx.175.196
Co takhle bylynný záhon. Keříky máty, měsíčku, oregána, meduňky a podobně.
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 17.08.2010, 11:19:58 xxx.xxx.147.92
Souhlasím s Mirkem, bylinky jsou ideálním řešením. Měsíček se sám semení a hezky kvete, pěkná dekorace. Loni jsem zakoupil okrasný žebříček, letos kvete celé léto... Ze stromků apod. mám v plánu vysadit "košíkářskou" vrbu... Nejsem zastáncem škumpy nejen kvůli její jedovatosti, ale také pro její invaizivní potenciál, jako nepůvodní dřeviny. Máme je u slepic ve výběhu a budou se kácet, nahradí je původní české dřeviny.
syslinecek
syslinecek (24 příspěvků) 17.08.2010, 17:15:28 xxx.xxx.92.252
bylinný záhon už mám na druhé straně :) dokonce se mi nechtěně rozrostl, ale stejně moc děkuji za nápad :) Nejspíš začnu uvažovat o té vrbě :) Přece jen pro papoušky přísun čerstvích větviček na okus a když ji nějak pěkně zapletu, tak bude vypadat i moc hezky :) děkuji za radu a kdyby ještě někoho něco napadlo, fantazii se meze nekladou a já si moc ráda přečtu jakýkoliv nápad. Děkuji Všem moc moc moc :)
sunflowersman (neregistrovaný) 17.08.2010, 19:37:13 xxx.xxx.175.196
Omlouvám se za ty "bylyny" :) Netuším kde se mi tam vzalo to tvrdé y po l :)
sunflowersman (neregistrovaný) 17.08.2010, 19:39:50 xxx.xxx.175.196
Ještě mám jeden nápad. Nějaké keře, které plodí a byly by využity pro ptactvo. Co třeba rakytník nebo kanadské borůvky. prostor se zaplní a pak můžete ještě krmit ptáky plody. Přeci jenom jako chovatel si neodpustím nápad postavit tam další voliéru a keříky před ni :).
syslinecek
syslinecek (24 příspěvků) 17.08.2010, 20:28:36 xxx.xxx.92.252
Výborný nápad :D Vidíte kanadské borůvky ani rakytník mne nenapadl, a přitom jsou to tak krásné keříky :) super už vím co tam dám :D a s tou voliérkou ta tam bude hned co budou další korunky :D Díky moc :)
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 18.08.2010, 23:11:29 xxx.xxx.226.3
Tak jsem začala zas tvořit.Na vaši radu včera...šuplík je hotov, zítra bude rám a pokud bude čas, tak i pletivo..jen sehnat úzké lišty..to bude problém.Ale poraďte, co kdybych tu zadní stěnu vyndala a dala místo ní pletivo? Aymary jsou šplhouni, klec bude stát u zdi ve vytápěné mé dílně, žádný ruch, jen klid a večer trocha ruchu při "kutilování".Myslím, že by se to prosvětlilo.Co vy na to?
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.