Aktuálně: 4 632 inzerátů177 945 diskuzních příspěvků17 797 uživatelů

burza prerov

roman (neregistrovaný) 06.08.2010, 08:21:06 xxx.xxx.51.120
dobry dechci se zeptat zda li je tento vikend v nedeli burza v prerove dekuji
roman (neregistrovaný) 06.08.2010, 11:33:48 xxx.xxx.51.120
ale nedele je az 8.8 takze je burza? asi jo jen ste se spletl v datumu dekuji
anonymní (neregistrovaný) 06.08.2010, 11:41:02 xxx.xxx.127.147
Je v neděli 8. chtěla jsem jet, ale nemůžu, proto to vím.
cone (neregistrovaný) 06.08.2010, 19:26:56 xxx.xxx.67.3
Sorry, spletl jsem dat. - je to 8.8
roman (neregistrovaný) 07.08.2010, 11:07:02 xxx.xxx.51.120
jasny v poho dikec chci si koupit kelc na papouska
anonymní (neregistrovaný) 07.08.2010, 20:17:38 xxx.xxx.16.80
odkud jezdite kdo do Prerova ? Ja jezdim od Jičína a doma rikaj, ze jsem prdlej , jet takovou dalku a takhle vecer :)
anonymní (neregistrovaný) 08.08.2010, 13:14:46 xxx.xxx.193.236
tak co nového v Přerově?
fylip
fylip (1289 příspěvků) 08.08.2010, 13:37:17 xxx.xxx.80.34
Řekl bych že celkem dobrá burza. Celkem mě překvapilo množství velkých papoušků. Vyděl jsem nějaké kakaduy(růžové,bílé a šalamounské) a bylo i hodně amazoňanů( venezuelci,žlutolící atd.), 2 páry amazonků černotemených,1 amazonek modrohlavý a jeden šupinkový. Oproti tomu bych řekl že z poicephalusů bylo ptáků celkem málo.Senegalců jsem vyděl snad 6,2 mayeraky,4 konžské a to je všechno.Z austrálie jsem vyděl 3 páry papouška červenokřídlého a nějaké odchovy,2 páry královských a jeden starší samec, jinak zase asi 7 mladých kusů,hodně penantů,nějací kouořví, 1 pár nádherných, pán vedle nás prodával princezky.Přírodní za 1500 a žluté za 3 000.Říkal že než jsme přišli prodal i bílou, ale u té nevím cenu. Bylo dost alexandrů malých a zatím asi nejvíc alexandrů velkých co jsem v Přerově zažil, i když převážně mladé kusy. Byl prodávaný i už sestavený pár alex. velkých.Pán ho prodával jedině dohromadý za 8 500-staří si nejsem jisty. Jediný alexandr čínský,nějací vousáčí a rudohlavého jsem taky nevyděl žádného. Z ar jsem nevyděl dneska ani severy, ani nobilisky. Vždycky v halé někomu něco uletí, ale poprvé jsem tam vyděl letět amazoňana:) (vyděl jsem to z dálky, ale myslím že to byl amazoňan, tipuju nějakého menšího, buď běločelý, nebo žlutolící kteří tam byli. Vzlétl asi doprostřed haly a potom sletěl dolů a narazil do těch zasouvacích vrat.Asi ho po tom nárazu chytili, protože potom už se tam neobjevil. Já jsem byl celkem spokojený. Kolonu jsme nechytli vůbec, takže jsme jeli až k bráně, a i když jsem neprodal všechno (jenom zbylého alexandra(800Kč) a jenom jednoho žlutého zpěváka (200Kč)) fylip
anonymní (neregistrovaný) 08.08.2010, 15:00:50 xxx.xxx.16.80
Tak dnes mam za sebou prvni navstevu Prerova. Po klidne 3 hodinove jizde jsme dorazili na vystaviste. Musim rict, ze tam bylo od vseho dosti. Byla velka nabidka papousku vseho druhu a dost se i kupovalo. Koukal jsem po andulkach a divim se, ze nekteri chovatele prodavali takove vrabce. Jinak spokojenost . Mista bylo dost pro vsechny. Akorat jsem nejak nestihl ochutnat klobasku :) .
anonymní (neregistrovaný) 08.08.2010, 20:36:58 xxx.xxx.160.5
co je lepsi koupit si od chovatele páru nebo ji sestavit?
Marty (neregistrovaný) 09.08.2010, 16:09:32 xxx.xxx.249.60
Poopravil bych Filipa, ara tam byl myslím severa, ale krčil se v přenosce, tak možná, že jsem se spletl. Číňani byl na jednom místě hned tři, mladé velké kusy. Al. velkých bylo na výběr poměrně dost. Z arating jsem viděl tmavohlavé, zlatohlavé, zlaté, jendaje a asi pět kousků mitratů-škraboškových. Většinu velkých papoušků prodával jeden chovatel z Maďarska. Také jsem se tak díval na rosely, pro porovnání velikostí. Bylo zajímavé pozorovat penanta velikosti korely a penanta velikosti barnarda. Opravdu se někdy divím, jak mohou chovatelé dosáhnout této velikosti. Také mě oslovily rosely žlutobřiché, rovněž velmi robustní kusy. Mít o voliéru víc, silně bych o nich uvažoval. Jeden sameček papouška rudobřichého - psephotus byl také velmi pěkně vybarven. Drobotina byla také vidět, ale názvy druhů vám neřeknu. Zebřičky, kanáři a snad kněžík kubánský. Ale druhů tam bylo jistě víc.
anonymní (neregistrovaný) 09.08.2010, 16:46:30 xxx.xxx.16.80
lepsi je si par sestavit. Uplne nejlepsi je koupit napr. jednoho samce a dve nebo tri samice, at si samec sam vybere. Je to i pekna podivana, kdyz si je namlouva. K tomu kupovanemu paru : osobne jsem se jeste nesetkal s chovatelem, ktery by prodaval harmonicky par. Vzdy to byly jen podvodnici, na ktere mam zrejme stesti. Pokud je to vas znamej, tak bych do toho paru sel, ale jinek asi ne.
anonymní (neregistrovaný) 09.08.2010, 17:19:23 xxx.xxx.88.26
Souhlasím s 16.80 snad si nemyslíte, že vám někdo prodá pár aby to fungovalo, vždycky je to podvod. Ovšem pokud se nejedná o známého nebo o setsakramenskou náhodu, že trefíte na poctivého chovatele. Ale jsou ještě dneska poctiví chovatelé, když to není váš známý??? Někde na diskuzi byl od někoho příspěvek, jak koupil pár a pan chovatel vyndal samce z voliéry a samici z budky, měla tam právě vejce. Když se doma dlouho nic nedělo, tak dal kupující ptáky na DNA a zjistilo se, že jsou to oba samci, tak co ještě chcete vědět. I takoví podvodníci prodávají!!!!
anonymní (neregistrovaný) 09.08.2010, 17:19:26 xxx.xxx.88.26
Souhlasím s 16.80 snad si nemyslíte, že vám někdo prodá pár aby to fungovalo, vždycky je to podvod. Ovšem pokud se nejedná o známého nebo o setsakramenskou náhodu, že trefíte na poctivého chovatele. Ale jsou ještě dneska poctiví chovatelé, když to není váš známý??? Někde na diskuzi byl od někoho příspěvek, jak koupil pár a pan chovatel vyndal samce z voliéry a samici z budky, měla tam právě vejce. Když se doma dlouho nic nedělo, tak dal kupující ptáky na DNA a zjistilo se, že jsou to oba samci, tak co ještě chcete vědět. I takoví podvodníci prodávají!!!!
fylip
fylip (1289 příspěvků) 09.08.2010, 17:26:26 xxx.xxx.80.34
Dobrý den, Já jsem zatím kupoval chovné páry 3x a zatím pokaždé úspěšně, jen u páru senegalců ještě nevím.Byl jsem rozhodnutý sestavit si pár, ale pak jsem vyděl pána co prodával nádherný ´´chovný´´ pár oranžovobřichych senegalců.Tak jsem jue vzal a teď lezouz do budky a krmí se.
Marty (neregistrovaný) 12.08.2010, 21:54:00 xxx.xxx.222.9
Zdravím, ještě bych jednou narazil na Přerov. Nezdál se vám amazoňan oranžovokřídlý od maďarského chovatele nezvykle oranžový? Možná to přišlo jen mi, ale zdál se mi s výraznějším odstínem oranžové na ruznýc partiích těla. Mohlo to být geneticky, větším podílem karotenu ve stravě anebo nějakou odchylku? Měl tam myslím dva, druhý měl běžné zbarvení.
anonymní (neregistrovaný) 14.09.2010, 13:39:54 xxx.xxx.4.226
trochu z jiné oblasti chovatelství.Jsou na burze v Přerově i ještěrky? Zajímá mě konkrétně gekončík. Pokud si někdo všimnul, napište prosím.
kajik (neregistrovaný) 14.09.2010, 13:59:05 xxx.xxx.16.80
byl jsem v Prerove minuly mesic a gekonciky tam meli. Ty jedine poznam, protoze je chova muj kamarad. Byly tam jini plazy , nejake rybycky, cvrcci jako krmivo a pod.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.