Aktuálně: 4 898 inzerátů174 596 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

"Pro chataře ll."

l.dienelt
l.dienelt (81 příspěvků) 18.11.2010, 22:09:50 xxx.xxx.3.141
4 Růža: No, samec se solidárně fláká - co by poletoval, když to může taky odťapat...! A s tou kondičkou, nevím nevím - u papušků mám radši vylítaná prsa než lýtka jako závodní slepice... ;-)) Ale jinak už si tam oba zvykli a vypadají spokojeně. A jak se mají moje (vlastně už tvoje) aymaří kuřátka?
Eva P. (neregistrovaný) 18.11.2010, 22:17:10 xxx.xxx.81.125
Ruza5 - omlouvám se, že i když nejsem chytař, jsem jen chovatelka domácích mazlíčků (byt víc nedovoluje), nedalo mi to a musím Vám pochválit Vaše chovanečky. Chodím se sem dívat často a jsem ráda, když někdo přidá i fotečky. Přidám jednu pro zasmání, já jí říkám "hledání pokladů". To video jak je na minulé straně je legrační.
Obrázek
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 18.11.2010, 22:21:59 xxx.xxx.226.3
4Lucií: aymaří mimina se mají dobře, nikdo je nepere, drží spolu basu,už aby bylo teplo a mohli jít ven, volieru už mají připravenou na jar. 4EvaP: přežil hrneček? Takovéhle fotky miluju:-)) a taky vyprávění o lumpačinách domácích papoušků.
salamounek
salamounek (161 příspěvků) 19.11.2010, 11:10:55 xxx.xxx.81.125
Ruza5 - tento nájezd hrneček přežil, ale později už to nevadržel, protože Robíček ho shodil na zem. Ale svou úůohu splnil: Robi hrozně rád lítal na všechny poličky a vše co na nich bylo házel dolů, takže má taktika jak ho to odnaučit byla, že jsem mu do tohodle hrnečku tak, aby to viděl, dávala kousky piškotů. On je chodil lovit a přestal si ostatních poliček všímat. Připojuji ještě dvě-nemůžu si nic vzít k jídlu, aby to ten pacholek hned nešel ochutnat. Eva P.
Obrázek
salamounek
salamounek (161 příspěvků) 19.11.2010, 11:21:09 xxx.xxx.81.125
Malá oprava předešlého textu - nevydržel, úlohu. Taky mám ráda vyprávění o lumpačinách papouščích mazlíků. Přidám ještě jednu, bohužel foto nemám: když byl malý, tak si ze mně udělal osušku. Vždycky když se koupal na stole v misce, tak přestože měl hned vedle ručník, raději si vždy vletěl na mojí hlavu a utíral se do mého drdůlku. Na závěr si asi ještě čistil zobáček okusováním mé spony, kterou se mu podařilo nějak rozepnout. A jak spadly svou váhou moje vlasy, tak se tak lekl, že se do nich drápky zamotal a zůstal v nich viset - velmi zajímavá ozdoba. Eva P.
fylip
fylip (1289 příspěvků) 19.11.2010, 13:58:58 xxx.xxx.80.34
Tak z letošního celkového odchovu dvíti zpěváků jsem dneska našel jednoho mrtvého. Byla to tak trochu moje chyba. Včera večer jsem se šel ještě podívat a měl na halvě krev. Dneska jsem ho chtěl dát do samostatné voliery ale už bylopozdě. Ležel na zemí.
anonymní (neregistrovaný) 19.11.2010, 18:50:51 xxx.xxx.64.232
Filipe ty jsi ty mladé zpěváky měl pohromadě s penantama?
fylip
fylip (1289 příspěvků) 20.11.2010, 16:51:19 xxx.xxx.80.34
Matuš: Ne ti penanti jsou v pohodě. Mladí už byli odstavení ve vedlejší volieře, takže penanti to nebyli. Našel jsem horáno, tak jsem ho vytáhl a večer jsem našel mrtvého samce mnohobarvého. U toho jsem nenašel žádně příznaky. Byl krásný loňský, po dopárováni k samici se spolu hned krmili, takže nevím co se stalo. Mnohoarvého radči zítra dám na pitvu a uvidím. fylip
Matúš Dubec
Matúš Dubec (452 příspěvků) 20.11.2010, 17:49:39 xxx.xxx.112.26
Prajem pekný večer ! CHcem sa s vami podelit o moju radost z jedneho splneneho sna ohladom papagajov.Dnes som si doviezol domov mladý par alexandrov čínskych, je to pre mna obrovska radost. Dúfam že sa im u mna bude dobre dariť a časom sa dočkam aj ich odchovu. Chovu zdar, a nech sa plnia sny aj Vám! S pozdravom M.Dubec
Obrázek
fylip
fylip (1289 příspěvků) 20.11.2010, 18:09:54 xxx.xxx.80.34
Matuš nádhera! Čínsští by byli i umě splněný sen, akorát ta hlučnost mě hrozně odrazuje. Jak to máš zatím ty? Ví mže jsou ve stresu a tak, ale mohl by jsiají později během času psát o jejich hlučností? Díky Jinak ještě pro ty kdo by chtěli koupit senegalce, tak jsem viděl teď na ifauně inzerát i s fotkama na senegalce, byli ale nádherní. Mladý nevyzkoušený pár, kdyžtak se mrkněte. Jsou strašně moc oranžoví. Cena tam je 9 000, to si myslím že je vysoké, ale za takoví pár si myslím, že to hodně lidí dá. fylip
cone (neregistrovaný) 20.11.2010, 18:17:55 xxx.xxx.67.3
Matúši,neuvažoval jsi o společném chovu více párů u číňanů? Jsou to moc fajň papoušci, moc se mi líbí.
fylip
fylip (1289 příspěvků) 20.11.2010, 18:20:18 xxx.xxx.80.34
Matuš: Znám chovatele, který je chová pohromadě. Má asi 15 párů dohromady a vše mu odchovává. Letos měl 46 mladých. Dál chová ještě králováky,červenokřídlé,penanty,mutační alexandry malé a alexandry velké, když jsem u něho bylpoprvé, tak to byl strašně velký zážitek. Ta voliera s číňanama je něco úžasného!
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 21.11.2010, 09:33:11 xxx.xxx.226.3
Pro Orinu: tak oslava byla včera tak náročná, že jsem kluky dala spát v osm večer a probudila se u nich v půl osmý ráno v neděli:-)). Posílám slíbený dort a mega hračku---
Obrázek
Matúš Dubec
Matúš Dubec (452 příspěvků) 21.11.2010, 11:57:24 xxx.xxx.112.26
Tak Filipe: s hlučnostou ťa možem kludne časom informovať ako sa to bude vyvijať, momentalne cely čas trávia lietanim po voliere a sem tam si zarvú ale myslim si že sa to dá zniest! A uvidím či sa časom rozkričia, aj ked u mna zvukova intenzita nehraje velku rolo nakolko mam susedov iba z jednej strrany pozemku a tí su nekonfliktný,vychadzame spolu dobre a na hluk sa neožu stažovat lebo ja sa nestažujem na ich stele mečajuce kozy a ovce takže takto! A dalši najbližši susedia byvaju tak o 100 metrov dalej takže pohoda
Matúš Dubec
Matúš Dubec (452 příspěvků) 21.11.2010, 12:02:28 xxx.xxx.112.26
Zdravím pane Šiško! Praveže o volierovom chove viacej parov som uvažoval a stale aj uvažujem, ale finančna situacia mi to takto jednorazovo nedovoluje nakolko som ešte študent. Avšak na rok uvažujem o novej voliere 6x2x2 s ktorej by bol 2 metrovy zalet , chcel by som tam zostavit 3 pary činanov, čo myslite bola by dost velka voliera na chov tychto 3 parov?

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.