Aktuálně: 4 783 inzerátů176 406 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů

"Pro chataře III."

Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 19.06.2011, 21:21:29 xxx.xxx.226.3
Peťo: no to se ptáš tý pravý:-)) , já bych viděla dvě slepičky, tedy z té fotky, ale počítám, že se najde někdo kdo tomu víc rozumí než já. Kohoutek v přírodní barvě má pod hrdlem bílý pruh a je celkově tmavší...
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 19.06.2011, 23:09:49 xxx.xxx.200.189
2 slepice. kohoutek vypadá takto - na obrázku ten zadní: http://j-n.wz.cz/krepelka_cinska.jpg
astrild (neregistrovaný) 20.06.2011, 15:15:15 xxx.xxx.136.183
Ahoj Peťo Dej to foto sem,pokud to jsou japonské ty sami nesedí drží se kvůli vajíčkům , které neobsahují cholesterol. Čínské křepelky mají vajíčka jednobarevná hnědo šedé až nazelenalé ,japonské mají taková flekatá .,tak podle toho poznáš o které křepelky jde.Čínskě sami sedí a odchovávají kdežto japonské se líhnou v líhni tak zatím ahoj
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 20.06.2011, 15:20:06 xxx.xxx.226.3
No máš na výběr:pokud jsou to japonky, jak psal Zbynek,tak šup s ním do ledničky, nasbírat jich víc , uvařit a zožrat. Pokud jsou to čínský: opět šup do ledničky viz.první příspěvek (já to tak dělala půl roku) a nebo,pokud už nemají někde důlek a trousí po volieře, důlek někde udělat v koutě v závětří a pak tam "trousivá " vajíčka dávat a sledovat co se bude dít. Mě takhle trousili půl roku, tak jsem je vařila do míchanic nebo k véče jako pidihubku.Pak jsem zavěsila snop trav nad zem ,vzniklo jakési týpí, a oni si pod tím důlek udělalii a snášeli už jen tam a také vyvedli. Ale zase, někdo má možná jinou zkušenost:-))
astrild (neregistrovaný) 20.06.2011, 19:40:05 xxx.xxx.136.183
Pokud nesou strakatá vajíčka tak to nemáš asi, ale určité japonky.Máš dvě možnosti:vajíčka skladovat na suchém místě špičkou dolů a až jich budeš mít pár tak je dát do líhně.Druhá možnost udělat si z nich dobrou a zdravou večeři,v tom případě ti přeji dobrou chuť

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.