Aktuálně: 4 806 inzerátů175 759 diskuzních příspěvků17 770 uživatelů

prepeličky

anonymní (neregistrovaný) 13.05.2011, 21:32:52 xxx.xxx.110.9
dnes sa mi mali liahnuť prepelice ale ani jedno vajíčko nie je naďobané prečo? vo vajíčkach sú mláďatá
anonymní (neregistrovaný) 14.05.2011, 15:06:04 xxx.xxx.110.9
už je druhý deň a stále nič zobral som 3 vajíčka a dal som ich do studenej vody jedno kleslo úplne na dno a dve plávali hore a jemne sa kolísali ked v nich je živé mláďa tak ako silno sa majú tie vajíčka kolísať lebo tie sa hýbu úplne len slabulinko zo strany na stranu
anonymní (neregistrovaný) 17.05.2011, 10:11:02 xxx.xxx.110.9
vyliahli sa mi 6 a dalsie sa liahnu ale jedna ma jednu nohu otočenu dozadu snažil som sa jej ju dať pod seba ale stale ju natiahne za seba čo to je
J.M. (neregistrovaný) 18.05.2011, 00:04:53 xxx.xxx.105.3
Tak to je úspěch, že už se Vám vylíhla křepelčí kuřátka, a že se Vám další křepelky líhnou. Z toho jednoho chromého kuřátka si nic nedělejte. Třeba přežije. Takže gratuluji, líhnutí křepelek se Vám podařilo už mnohem úspěšnější, než líhnutí slepičích kuřat. Teď už buďte pečlivý při jejich odchovu (teplou odchovničku s infralampou, správné krmení, správnou napáječku nepříliš hlubokou). Buďte i nadále trpělivý, další úspěchy budou následovat. Líhnutí a chovu ZDAR !
anonymní (neregistrovaný) 18.05.2011, 07:53:33 xxx.xxx.110.9
teraz mám spolu 9 prepeličiek ale ta chorá pravdepodobne uhynie lebo stále sa obracá na chrbát a tie ostatné jej ďobú do pupku a okrem toho že dýcha sa nič viac nedeje a do liahne som dal 18 vajíčok 9 mám vyliahnutých ďalšie 6 sa liahnu ale uvidíme možno sa ešte začnu liahnuť aj s tých ostatných a budem mať 100 % úspešnosť ale ešte počkám všetky sú zdravé okrem toho jedného pobehuju v krabici žerú pijú ale piť najprv nevedeli tak som im do vody hodil zrnko pomletej kukurice a každá ho chcel zjesť ale keď ďobli tak zistili že tam je voda a postupne sa všetky napili

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.