Aktuálně: 4 807 inzerátů175 804 diskuzních příspěvků17 770 uživatelů

Bojácný kohout

anonymní (neregistrovaný) 16.05.2011, 12:19:00 xxx.xxx.4.150
Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. Pět dní zpátky jsem si pořídil 8ks 19-týdenních slepic (4 červené a 4 černé) a kohouta (černý se stříbrnou hlavou). Byl mě doporučený, jako malý vzrůstem ale ostražitý k lesu. Problém je, že od té doby co jsem ho ubytoval spolu se slepicema v kurníku, tak vypadá hrozně bojácně. Většinu času se krčí na bidle, hřebínek mu leží na bok a je celý pokrčený, jako by strkal ocas pod sebe. Je to normální a pochopí časem, že on je harému pán? Bylo mi doporučeno ho dát na 14 dní bokem, ale to bych musel dělat stavební úpravy a moc se mě do toho nechce. Nebyl jsem svědkem žádné velké šikany ze strany slepic, ale mám pocit že je trochu pozobaný na hřebínku... Díky za případnou radu.
anonymní (neregistrovaný) 16.05.2011, 12:22:02 xxx.xxx.4.150
Ještě jsem zapomněl dodat, že normálně žere a občas i vystrčí hlavu z kurníku. Z kurníku zatím nevylézají ani slepice, mimo snad 2 odvážné, které občas vylézají.
Martin (neregistrovaný) 16.05.2011, 22:17:18 xxx.xxx.241.218
Strejda taky koupil kohouta měl stejný případ i ho musel ručně krmit cpal mu pšenici po zrnku do zobáku a dneska ho je plnej dvůr i ho má občas na hlevě.Tak mu dejte čas

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.