Aktuálně: 4 818 inzerátů175 894 diskuzních příspěvků17 772 uživatelů

umierajúce preplice

anonymní (neregistrovaný) 27.05.2011, 16:23:24 xxx.xxx.110.9
umieraju mi prepelice vždy po nejakej dobe 2 kusy už mi takto uhynuli 4 a vždy 2 kusy v jeden den mal som ich 14 už ich mám iba 10 ale ešte včera behali normálne žiadne náznaky a dnes už sme jednu vyhodili a druha ešte dýcha ale už asi pomalý skončí čím to je
J.M. (neregistrovaný) 27.05.2011, 21:42:30 xxx.xxx.105.3
Zkontrolujte druh krmiva. Musí být přesně pro prepelice učené a přesně pro jejich věk.Nesmí to být žádná náhražka. Na krmení nešetřete a kupte odborně vyrobené. Dejte uhynulé do mrazáku a příležitostně dovezte veterináři k pitvě, aby Vám řekl, na co uhynuly. Ale bude Vás to stát peníze, platbu veterináři; na její výši ze předem veterináře zeptejte, abyste nebyl nemile překvapen a abyste náklady vůbec mohl zaplatit. Také vodu musíte mít v dokonalé jakosti, pitnou. Zkontrolujte, zda křepelky pijí, zda je voda pro ně dostupná. No, to všechno, i neúspěchy, jsou cenné Vaše nové zkušenosti. Pátrejte po příčině.
anonymní (neregistrovaný) 05.06.2011, 18:49:36 xxx.xxx.109.66
Trochu málo informácii. Čo takto napísať čo ste si u nich všimli? Čím krmite? Aký je ich vek? Aký majú trus? Z akého chovu pochádzajú? Majú dáku vakcináciu? V akom stave sú pred úhynom a po úhyne?
anonymní (neregistrovaný) 05.06.2011, 19:35:34 xxx.xxx.110.9
už teraz sú dosť veľké a prestali zdochýnať a zo 14 prepelíc mi ostalo 9 a umierali tak že den pred tým boli zdravé normálne behali jedli pili a rano ked som prišiel tak ostatné behali jedli pili ale jedna už zostala v ,,domčeku,, z natiahnutými nohami a hlavou zaklonenou dozadu a ležali na boku vyzeralo to ako keby dostali mrtvicu a iba dýchali ale mali zatvorené oči a potom ku koncu to s nimi začalo trhať a potom uhynuli ale teraz sa držia už dosť dlho žiadna neuhynula

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.