Aktuálně: 4 793 inzerátů175 902 diskuzních příspěvků17 773 uživatelů

slepice sedí na vajíčkách

cipcalova
cipcalova (1 příspěvků) 17.06.2011, 10:28:59 xxx.xxx.12.218
Dobrý den, máme darované slepičky asi rok staré (10), krásně nesou, jedna z nich teď začala několik hodin denně sedět na všech snesených vajíčkách. Nechce ani chodit ven, hodně se nafukuje. Začali jsem jí násilím z vajíček vyhánět, aby se alepoň prošla a najedla.Podotýkám, že kohouta nemáme. Prosím o radu, jak jí to odnaučit, nebo pokud to není nijak na závadu, zda jí to "vysedávání" přejde. děkuji Katka
Stephan (neregistrovaný) 17.06.2011, 17:10:15 xxx.xxx.96.133
Sliepka Vam chce vysediet kuriatka nic viac. Vacsinou to robi az kym nieco nevysedi, no ked nemate kohuta tak je to zbitocne. Skuste jej zohnat niake oplodnene vajicka alebo ich jednoducho stale odoberajte.
pup (neregistrovaný) 19.06.2011, 10:02:13 xxx.xxx.53.2
Pokud nebudeš mít kuřátka. Tak nech kvočnu chvíli sedět. Až měsíc, tak už ji vyháněj... Aby nemusela sedět dál. Večer moje matka vzala kvočnu, která seděla v hnízdě už velmi dlouho, a nechala ji na hřady. Tak už být kvočnou přestala.
Wandys
Wandys (3 příspěvků) 19.06.2011, 20:34:36 xxx.xxx.10.4
Jakmile nedokáže ohřát místo pod sebou, tak přestane kvokat. Zastřešená klícka s pletivem vespod je ideální. Já ji dávám do staré králikárny, s vodou a krmením, bez podestýlky.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.