Aktuálně: 4 841 inzerátů175 674 diskuzních příspěvků17 769 uživatelů

Nemocna husa??

anonymní (neregistrovaný) 05.10.2011, 12:31:40 xxx.xxx.157.4
Dobry den.Chtel jsem se zeptat jestli je to nejaka nemoc kdyz husa ztraci rovnovahu a pada porad na zadek?Rano jsem byl normalne krmit a odpoledne kdyz sem prisel tak uz lezela nechtelo se ji chodit a porad padala do zadu koukal jsem zda nema zlomenou nohu nebo tak ale zdala se v poradku tak nevim.Dekuji za odpoved
Anonymní (neregistrovaný) 21.08.2023, 11:40:20 xxx.xxx.264.4

Prosíííííím pomoc. Náš houser má stejné příznaky, motá se jak opilý co mu je?

ančovička
ančovička (861 příspěvků) 21.08.2023, 14:29:51 xxx.xxx.243.242
Anonymní:

Prosíííííím pomoc. Náš houser má stejné příznaky, motá se jak opilý co mu je?


Čím husy krmite??..jestli padá na nohy,má nedostatek vápníku..nejlíp vám poradi veterinář, takhle se dá jen hádat..

list
list (563 příspěvků) 21.08.2023, 18:42:30 xxx:xxx.c9e7:8eee

Příčin může být více, takže může být více i způsobů řešení. Pokud chcete diagnostikovat zvíře, budete muset zvíře dovézt k nějakému veterináři, který bude schopen diagnostiku provézt. To se tady nepodaří ani Bodlince, protože zvíře prostě nevidí. 

Jen dodám, že pokud máte problém v chovu, jakýkoliv, je potřeba se rozepsat a popsat, co se děje, jak krmíte, jaké máte zázemí a podmínky chovu, jak stará zvířata to jsou a podobně.  Protože bez informací není nikdo schopen poradit s ničí a křišťálová koule není zrovna spolehlivá. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.