Aktuálně: 4 943 inzerátů174 397 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

Kalimera - skušenosti

anonymní (neregistrovaný) 23.10.2011, 16:29:08 xxx.xxx.92.32
Nedávno jsem si koupila kurata Kalimera puvodem ze slovenska u píšťan pocházejí z Gyron farmy. Zatím jsou pekny, ale nemam moc skšeností co to potrebuje a jak dál v odchovu s timto plemenem. Hledala jsem i na strance Gyronu, no nic moc jsem tam nenasla co se tyče takovejhle informací. Mají přes kilo. Poradte mi prosim co a jak dál, jaké máte vy skušenosti.
anonymní (neregistrovaný) 03.11.2011, 21:52:41 xxx.xxx.56.227
kalimero je klonovany hybrid...takže nekvoka ani nema kuriatka...je to plemeno ktore je iba na maso...takže nejake potomstvo ztoho nečakajte ani kružkovane určite nebudu...end:)))
anonymní (neregistrovaný) 07.11.2011, 20:58:39 xxx.xxx.92.32
To nemusi byt vzdy pravda, ja chovam Kalimera uz druhy rok, vyborne znasaju, hlavne tie holokrke, ale aj cervene, kohutov sme zjedli, dve mi aj kvocali, no nechcela som ich podsypat, ale asi by vysedeli. Ja mozem len doporucit kazdemu, kto chce sliepky do voza aj do koca :_)))
Juro (neregistrovaný) 25.11.2011, 12:14:01 xxx.xxx.229.19
Skúšal som liahnúť kalimera: 1. malo jedno oko slepé 2. bez chvosta 3. krivé nohy 4. zakrpatené a posledné bolo v poriadku. Ostatné uhynuli buď vo vajíčku, alebo pri liahnutí. Za skúšku to stálo, aspoň viem, že sa neoplatí liahnúť hybridy z hybridov :-)
anonymní (neregistrovaný) 23.12.2011, 21:22:50 xxx.xxx.92.166
Takze Kalimera jsem vychovala, jsem velice spkojena. Slepicky zaceli snaset a kohoutci jsou v mrazaku. Mohu jenom doporučit, je to neco uplne jineho jako klasicky brojler. Komu by se to nezdalo, at si vyskousi sam. Prave jsme dostali novej ponukovej list z GYRONU a budu si objednavat znova. Ziskala jsem skusenosti, i kdyz jsem si musela poradit sama, no nevadi, ted rada poradim dal.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.