Aktuálně: 4 849 inzerátů175 210 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

pyrura- jak poznám zdravého

kadukaj
kadukaj (429 příspěvků) 03.11.2011, 09:57:35 xxx.xxx.161.104
jo a zapoměl jsem dopsat do hry poté může vstoupit ještě nasazení límce, tj. takový široký kroužek (jak můžete vidět kolikrát v televizi třeba u psů-koček) aby bylo takřka vyloučeno že se bude škube sama
anonymní (neregistrovaný) 03.11.2011, 10:15:59 xxx.xxx.139.188
Jsem od Prostějova,druhá pyrurka šla do chovu,byla dost agresivní,na tuto pyrurku né,na ostatní papoušky,tato pyrurka vypadá stejně před i po odloučení od pyrurky.Pohlaví pyrurky nevím.
sunflowersman (neregistrovaný) 03.11.2011, 11:18:58 xxx.xxx.175.196
Ok paní Svobodová :), já myslel,že mluvíte o pangaminu. Budete vašeho amazoňana někdy dopárovávat,nebo zůstane jako společník?
Orina (neregistrovaný) 03.11.2011, 11:54:24 xxx.xxx.86.15
Je to samice, která je dopárovaná k již stávajícímu samci. Není to ovšem za účelem odchovávání mlaďat (i když možná taky), ale hlavně nechci chovat singl papoušky aby si na mě nezvykli až zaklepu bačkorama, aby měli svého parťáka a nebyli na mě tolik vázaní. Amazoňan žije asi 50 let. Kde já budu za tu dobu. Já moc pro chování singl mazlíčků nejsem. I když jsem stále doma, jsou chvíle, že si musí vystačit mezi sebou. Je to pro ně i přirozený způsob života. Zatím se pouze okukují.
Obrázek
sunflowersman (neregistrovaný) 03.11.2011, 14:48:06 xxx.xxx.175.196
Dobrý den, souhlasím s Vámi a také se mě příliš nezamlouvalo držení jednoho papouška single. Také jsem si podstatně oddychl, když jsem nedávno dopároval moji samičku papouška konžského. Samec je v levo? Pěkný kousek. Na těchto amazoňanech je úžasné, že málo který foťak dokáže zachytit skutečný optický odstín zelené. Na živo jsou ještě krásnější :) Ať se Vám s nimi daří. (zadavatelce se omlouvám za odběhnutí od tématu)
anonymní (neregistrovaný) 09.11.2011, 17:57:24 xxx.xxx.109.90
Ahoj Mirku. Prosím Ťa nemohol by si sem dať fotku tých Tvojich fantíkov, prípadne mi ich poslať na mail ? Chcem si niečo porovnať.Ďakujem V. S.
sunflowersman (neregistrovaný) 09.11.2011, 20:56:20 xxx.xxx.175.196
Dobrý den pane Vojtěch. Prozatím nemám ptáky pohromadě, ale tak aby na sebe viděli, Zkoušel jsem je dávat jednou dohromady,ale sem tam po sobě vyjeli, takže raději ještě vyčkávám. Mohu je tedy nafotit samostaně. Jak se k tomu časově dostanu, zašlu Vám nějaké fotky. Copak, nezdají se Vám Vaši gul. že jsou gul?
anonymní (neregistrovaný) 10.11.2011, 17:32:50 xxx.xxx.109.90
Mirku, je tam iný problém. Ten čo mal byť samica /dal som urobiť DNA/ je trochu menší a je to samec. Ešte sa len vyfarbuje, tak nie som si istý, či to náhodou nie je fantík. To by ani nevadilo, ale musím vedieť akú samicu k nemu dokúpiť. /alebo je to tak, že čisté formy už v chovoch takmer neexistujú ?/

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.