Aktuálně: 4 943 inzerátů174 379 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

Isa Brown

Lukáš (neregistrovaný) 18.01.2012, 20:31:13 xxx.xxx.6.15
Dobrý den, potřebuju poradit jak rozeznat kuřice isa brown a tetra, isa brown si chci koupit a tetry ne(špatné zkušenosti).Minule řidič od Vopa(drůbežárna) nevěděl ani co je sussex tak to mám těžké.Isa brown chci zkusit pro dobré vlastnosti které jsou jí připisované a tetrám ne(podle mé zkušenosti).Vím že nikdo říká že jsou stejné, ale chci zkusit obojí.Děkuju
Wandys1
Wandys1 (117 příspěvků) 21.01.2012, 10:18:49 xxx.xxx.10.4
Budou to všechno hybridy i DOMINANT SUSSEX . Dobře nesou, více než 300 vajec, ale potřebují optimální stravu. Jinak je častá snáška vysiluje, slábnou a mají lysiny. Vydrží tak do dvou let věku, dobře nesou tak do 14. měsíců. Co do užitkovosti jsou také podle mě stejné. V počátcích jsem je likvidoval namočeným chlebem a jinou mokrou stravou. Nyní jim dávám směs kukuřice,pšenice, ganulí, nějaké zbytky a zelené. Mokrého jen trošku. Docela se jim daří a jsou v kondici.. ISA bude název firmy a brown je hnědá. Možná je to od věci. Tak sorry.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.