velikost písma:  A A A
Zpět na seznam inzerátů
Prohlížíte si archivovaný inzerát! Přejít na aktuální inzeráty
23.09.2021, 07:13 Prodám

Podkovářské práce

Nabízím podkovářské služby, okres Klatovy (možno i okres Domažlice, Plzeň jih, Strakonice, Prachatice). Podkování koní přímo u zákazníka, kování zatepla - standardní kování teplokrevných koní, chladnokrevných koní i pony, běžné i zdravotní korektury kopyt.
Daniel Krčmář, tel. 724 025 806
Cena:
Nezadána
Lokalita:
archivováno
Inzerent:
archivováno
Telefon:
archivováno
759 zobrazení Vytisknout
Podkovářské práce

Aktuální inzeráty

dnes v 19:17 Prodám

Český fousek

Český fousek
Chovatelská stanice od Zeleného sloupku prodá poslední dvě fenky, obě bělky. Odběr konec října.
Britské krátkosrsté bez PP
K odběru mám už pouze dvě kočičky britské krátkosrsté kočky. Koťátka jsou zvyklá na domácí zvířata a ráda se mazlí. Jsou čistotná a umí na kočkolit. Mají za sebou třetí odčervení a první očkování. Cena dohodou po telefonu. K odběru jsou ihned po domluvě po tel či sms.
Amazoňan surinamský
Mám a ze zdravotních důvodů nemohu mít \ud83d\ude14 naší 4 měsíční samičku jménem Bety (amazoňan surinamský ). Je ručně dokrmená, hodná a přítulná. Je zvyklá na kšíry (dostane sebou)Nechám i s klecí vybavenou a veškerým krmením. Samotná je za 10000,- kompletně s klecí a krmením za 12000,- . Klec je úplně nová původní cena 5000,-
dnes v 18:58 Prodám

Český fousek

Český fousek
Chovatelská stanice od Zeleného sloupku prodá fenky CF obě bělky. Odběr konec října.
Osmák Degu- barevné kombinace
Prodám Osmáčky Degu veškeré možné barevné varianty co jsou na fotografiích, včetně vzácnějších barev jako je např- čokoládová, čokoládová straka, bílá. Všichni Osmáčci jsou po velmi kvalitních rodičích, do nových domovů odcházejí ve 100% zdravotním stavu. Máte li zájem tak pište z celé ČR a i ze zahraničí na tel:736229137, na email: kochovaadela15@gmail.com. Inzerát je platný dokud ho nesmažeme. Osmáčky rozvážíme po celé republice zdarma,...
dnes v 18:17 Prodám

Osmák Degu

Osmák Degu
Prodám Osmáčky Degu, Lila šeříkové, antracitové, černé, bílé, přírodní, a vzácnější barvu čokoládovou. Máte li zájem tak pište a volejte z celé ČR na tel:736229137, na email: kochovaadela15@gmail.com. Vážným zájemcům pošleme aktuální fotky, jsou vhodní do chovu a i jako mazlíčci. Inzerát je platný dokud ho nesmažeme. Osmáčky rozvážíme po celé ČR zdarma, jsou to roztomilý myšáčci a ideální společníci.
Epicrates cenchria alvarezi - Argentine Rainbow Boa
Mláďata z vlastního odchovu. Rodiče a další fotografie lze vidět na mém webu. Domluva prosím mailem. Mrkněte i na mé další inzeráty, děkuji.
Leguán červený + terárium
Prodám leguána červeného i s teráriem. Cena dohodou. Bohužel nemáme tolik času se mu věnovat a dát mu péči, kterou potřebuje.. Veškeré vybavení terária zanechám + daruji nové kamínky do terária. Rozměry: V:110cm,Š:70cm,H:50cm. Leguán není vhodný do rodiny s dětmi, má komplikovanou povahu.
Aktuální nabídka larev k 25.9.2023- 12 druhů!
Nabídka larev k 25.9.2023 L1 Megasoma actaeon L1,L2 Chalcosoma chiron chiron L1,L2 Dynastes grantii L1,L2 Dynastes hyllus L1, L2,L3 Trypoxylus dichotomus tsunobosonis L1,L2, L3 Xylotrupes beckeri L2 Goliathus goliatus L2 Chelorrhina polyphemus confluens L1,L2 Dicronorhina micans L1/2 Pachnoda aemula L1 Chlorocala africana oertzeni L1 Eudicella loricata
dnes v 16:35 Prodám

Afrika

Afrika
Prodám více druhů tlamovcu vlastní odchov velikost od 4cm po dospělé ceny sou od 35 Kč ks
Zobrazit všechny inzeráty