velikost písma:  A A A
Zpět na seznam inzerátů
Věnujte prosím zvýšenou pozornost pravosti inzerátu!
Množí se případy, kdy inzeráty zadávají podvodníci ze zahraničí. Vyžadujte vždy nejlépe telefonní kontakt a v žádném případě neposílejte nikomu žádné platby do zahraničí. Podvodníci nejčastěji používají banku Western Union.
⭐ GOLDEN STARS BULLIES KENNEL ⭐ nabízí ke krytí tohoto nádherného psa American Bully Standard 43cm - Lilac Tri Color. Registrace ABKC & ABR. ENDORPHINE je testovaný na DKK (A) DLK (A) OCD (neg) a echo srdce. Několik generací dozadu také testováno. Krásná mohutná postava, velká hlava silné nohy. ENDORPHINE má úžasnou povahu, absolutně bezkonfliktní. Krásný PEDIGREE se zvučnými jmény. Velký předpoklad nádherných mohutných štěňat v krásných barvách. pro více info nás můžete kdykoli kontaktovat.

⭐ CHS GOLDEN STARS BULLIES ⭐ offers to cover this wonderful dog American Bully Standard 43cm - Lilac Tri Color. ABKC & ABR registration. ENDORPHINE is tested for DKK (A) DLK (A) OCD (neg) and cardiac echo. Also tested several generations back. Beautiful massive figure, big head strong legs. ENDORPHINE has a wonderful nature, completely conflict-free. Beautiful PEDIGREE with great names. A great premise of beautiful massive puppies in beautiful colors. More information from.
Cena:Dohodou
Lokalita: Bruntál
Město:Hlinka
Vloženo: 20.03.2023, 18:28
Inzerent:GOLDEN STARS BULLIES
Telefon:+420727957524
86 zobrazení Vytisknout
Odpovědět na tento inzerát

Odpověď na inzerát

Pro odpověď na inzerát použijte následující formulář nebo telefonní číslo +420727957524.

Odpovědět na inzerát
Předmět:
Text odpovědi:
Váš e-mail:
Váš telefon:
Vaše jméno:
 

Další inzeráty

dnes v 00:13 Prodám

opice marmoset

opice marmoset
Máme dvě krásné opice , jednoho samečka a samičku. Ve skutečnosti jsou velmi rozkošné a hravé, ale také milují relax. v případě zájmu pošlu další fotky. uveďte na vaši žádost, že Marmoste opice
Německý ovčák s PP
Prodáme štěňata narozena 30.3.2023, jsou očkovaná, čipovaná ihned k odběru.
Kohouty Zdrobnělé hempšírky
Prodám kohouty Zdrobnělé hempšírky vylíhnuté na podzim loňského roku.
včera v 20:30 Prodám

Německý ovčák

Německý ovčák
Německý ovčák – štěně, pejsek, 6 měsíců starý s průkazem původu. Pejsek je velice kontaktní, dobré povahy. Velice pěkný exterier. Viz. Foto. Více info na telefonu 603 340 832.
Kohoutci české zlaté kropenky ( czk )
Nabízím čistokrevné kohoutky plemene česká zlatá kropenka po nepříbuzných rodičích. Vylíhnuti 17. 4. 2023. Kohoutci jsou z vajec z chovu pana Kuchyňky - dlouholetý chovatel a úspěšný vystavovatel české slepice. Nepříbuzní k mému chovu (pro zájemce o násadová vejce). Na...
včera v 19:58 Prodám

Zakrslý Teddy

Zakrslý Teddy
Nabizim zakrsle samicky tediku k odberu od 16 cervence
Německý ovčák štěnata
Dobrý den, CHS z Vinařického Vrchu hledá nové, milující rodiny pro dlouhosrstá štěňata NO. Rodiče: Greys z Třešňáku x Argo Vlčí Údolí. Oba rodiče jsou milé, přátelské, vyrovnané povahy. Zároveň razantní obranáři. Greys i Argo se mohou pochlubit několika medailovými...
Holčička Sibiřský husky s PP
Nabízíme kouzelné štěňatko fenečku Sibiřský husky s PP. Mazlivá, nebojácná, vhodná i k dětem. Je již očkovaná, odčervená, očipovaná. Papká granulky, učena na podložku,. Pouze email, děkuji.
Kavalír King Charles španěl~přátelský
Kavalír King Charles španěl - fenečka bohatě osrstěná, po malých rodičích, oba u nás k vidění, 12 týdnů, odčervená, očkovaná a čipovana, již k odběru, socializace, malý drzoun, očk. průkaz, kupní smlouva samozřejmostí, zvyklá na děti a kočku. Cena 5000 Kč. Pouze email vážní zájemci.
včera v 15:55 Prodám

Korela chocholatá

Korela chocholatá
Prodám Bertíka - půlroční Korelu chocholatou s veškerým vybavením
Zobrazit všechny inzeráty