Jaké krmivo dáváte svým hafanům?

Tak se podívám na stránky a třeba i objednám. A kupujete pro psa nebo pro kočku?

neregistrovaný Lenka neregistrovaný

Osmažené kuřecí kousky na vodě? není lepší to vařit? Barfisti, pomoc, tohle mě úplně zmátlo

annatar annatar 9 příspěvků
Odpověď na příspěvek uživatele annatar z 26.05.2017, 09:41:26

pes mi nechce jíst syrové maso(kosti a vnitřnosti si dá syrové) takže mu to jen lehce osmahnu na vodě aby to nebylo úplně syrové a sní to s chutí

Naty1 Naty1 232 příspěvků
Odpověď na příspěvek uživatele Naty1 z 26.05.2017, 14:33:26

Aha, rozumím, mě zmátlo to sloo "osmažit" 

annatar annatar 9 příspěvků

Zdravim všechny, kteří mají doma pejska s citlivým zažíváním, chci se zeptat jakýma krmíte granulkama popřípadě co dáváte jinýho? doted jsme krmili proplanem ale chtěli by sme změnu protože to složení je nic moc nevadí nám jehněčí ale chci doopravdy takový granule aby byly kvalitní žádný humusy.

neregistrovaný Wendy neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Wendy z 10.01.2018, 20:36:31

Pokud má pejskej citlivé zažívání, doporučuji vybrat nějaké granulky, které jsou přímo uzpůsobeny pro pejsky s takovými problémy - napadá mě například Brit Care Sensitive pro hafíky s citlivým trávením :))

Trendy Trendy 6 příspěvků

vynikající jsou granule N+D k dostání přes internet nebo od firmy Reico, ty se ale kupují se za eura, obojí jsou lisované za studena, mají vysoký obsah masa, nemají chemii. moji psi jsou je výborně baští a nemáme žádné trávicí problémy

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

DOPORUČUJI: Pokud nejste člověk invalidní (např. slepec, vozíčkář apod.) nebo takový, který cvičeného psa potřebuje k výkonu svého povolání (např. myslivec, policista, záchranář) tak psy vůbec nechovejte. Důvody:

  1. V bytovkách se stává, že pes pouštěný majiteli z bytu ven" se proběhnout", neudrží cestou dolů po schodech své svěrače, a ejhle, za ním zůstanou schody pokálené a počůrané. 
  2. Už se mnohokrát stalo a bude se opět stávat, že neukázněný pes pokousal i zakousl dítě, pokousal nebo jinak ohrozil život dospělého člověka. 
  3. Chov psa stojí jeho majitele cca=15000,-Kč ročně (krmivo, očkování, veterinární úkony, aj.)
  4. Množení psů v množírnách je aktivita chamtivých majitelů, kteří chtějí mít maximální peněžní zisk z prodeje štěňat a minimální náklady; proto drží své psy v minimálním prostoru a často o hladu. 
  5. Od psů pokálené chodníky ve městech a v obcích jsou příčinou uklouznutí lidí, kteří si mohou i zlomit nohu. Psí výkaly si přinést domů na botách je rovněž velmi nepříjemná a nehygienická záležitost.
  6. Zamoření dospělých lidí, a zejména dětí, infekcí parazitů od psů např. roupy, škrkavkami a tasemnicemi je vážný zdravotní problém a majitelé psů by proto měli platit vyšší odvody na zdravotní pojištění. 
  7. Z uvedených důvodů boj proti neodborným laickým chovatelům psů není přehnaný. 
  8. Pes je psovitá šelma, která pro člověka představuje nebezpečí nejen přímé (pokousáním, vběhnutím do cesty cyklistovi aj.) ale i nepřímé v podobě infekcí přenosných na člověka, a to bakteriálních, virových a parazitických !!!

 

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Wendy z 10.01.2018, 20:36:31

Dobrý den,nejlepší granule máte podle složení a to,aby obsahovalo hodně masa a žádné obiloviny,kukuřici a jiné produkty,jelikož pes je masožravec a ne kráva.

Doporučuji kvalitu a to granule Orijen. Kvalita,značka,maso,vynikající.Psi jsou zasyceni,jsou bez alergií,problému s trávením,jsou zdraví a štastni.

Přeji pěkný den.Izabella

neregistrovaný Izabella neregistrovaný

Osobně mám super zkušenost s Brit Care, dávala jsem je mazlíkům pěknou řádku let a nikdy nebyl problém. Teď jsem každopádně narazila na nový Carnilove Fresh (myslim, že od stejné firmy) a dost se mi to složení zalíbilo, tak jsem se rozhodla zaexperimentovat, do granulí zainvestovat a dopřát tý naší smečce něco novýho. Předevčírem jsem je objednala, tak jsem zvědavá :)

Lenule Lenule 9 příspěvků

Zdravím chtěla jsem se zeptat, jaké krmivo je nejlepší pro štěně boston terriera? Jsem v tomhle psím světě naprostý začátečník, tak jestli mi někdo poradíte, budu moc vděčná. 

neregistrovaný Linda22 neregistrovaný

Doporučuju mrknout na srovnávače granulí na netu, tam dostanete informací asi nejvíc. Ono to totiž dost záleží i na tom, kolik za granule chcete dát peněz atp…. Hlavně koukat na složení, tak přeji hodně štěstí a ať pesanovi sednou

neregistrovaný brnacka12 neregistrovaný

Zkoušeli jsme různý, ale naše potvůrka stejně nic moc nechtěla, ideálně konzervičky a kapsičky, to má nejradši ze všeho. Syrový maso nikdy nechtěla, tak se s ní už nepereme a prostě kombinujeme granule a ty konzervy. Granule máme teď nově tyhle https://www.krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/brit-care-mini-sensitive-grain-free-brit-monoprotein-rabbit

Vzali jsme je původně jen tak na zkoušku, ale vypadá to, že jsme se konečně trefili a že tý naší vybíravce i chutnaj. Tak uvidíme, vypadá to slibně! :-D

neregistrovaný SarahKol neregistrovaný

Ahoj, upřímně si myslím, že žádná rada nemusí být nikdy ta pravá. Musíte si uvědomit, kolik jste ochotna investovat, a podle toho navštívít buď nějaký obchodní řetězec, prodejnu potravin, drogerii nebo specializovanou prodejnu se značkovými krmivy. Cena se odvíjí od cca 20 Kč za kilogram, až po cca 150 Kč za kilogram. Pak už jen vybrat podle stáří a výkonu psa, tj.štěně nebo dospělý, pes v zátěži nebo bez ní. U specializovaných prodejců najdete krmiva i pro další rozlišené kategorie. Takže rozmyslet a vyrazit, vše bude stejně jen na Vás a na tom, co sedne vašemu pejskovi.

neregistrovaný Kristýna Smrková neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 34 (celkem 34)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »