Aktuálně: 5 006 inzerátů173 773 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

Nedokážu si vybrat rasu

Anonym (neregistrovaný) 12.10.2018, 17:28:02 xxx.xxx.91.89

Jsem hrozně nerozhodný člověk. Bydlím sama v rodinném domě se zahradou a chci si pořídit čtyřnohého kámoše. Času mám dost, nemám problém poskytovat psovi klidně 6 hodin denně venku na procházkách. Už jsem si naplánovala jaký bude pelíšek, mističky a že ho budu chtít krmit Barfem. Ale ta nejdůležitější otázka zůstává. Jakou rasu? Nejsem schopna si vybrat. Uvažovala jsem nad Švýcarským ovčákem, Německým ovčakem, Australským a nebo Čsv. Četla jsem si o každém plemeni. Jednou mě nadchlo video rozkošného australskeho ovčáka který perfektně poslouchá svojí paničku. Poté jsem viděla NO jak si elegantně vykračuje ulicí a mohla jsem na něm oči nechat. Pak jsem si ale řekla že Čsv je ještě krásnější a měla jsem opět jiného favorita. Jenze jsem věděla ze chci také mazla což částečný vlk  zrovna nebude. Tak jsem se dostala k švýcarskému ovčákovi. Perfektní povahou ne? Jenže u něho se mi se mi zase tolik nezamlouvalo že má jen jedno zbarvení. Tak prostě nevím koho.

Alča (neregistrovaný) 15.03.2019, 14:54:34 xxx.xxx.207.122
Odpověď na příspěvek uživatele Anonym z 12.10.2018, 17:28:02

Hlavně vybírejte podle zdraví. NO je krásné plemeno, ale po zdravotní stránce hodně zatížený.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.