Aktuálně: 5 019 inzerátů173 906 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Zbarvená srst u dalmatina

Melissa (neregistrovaný) 10.11.2018, 18:21:35 xxx:xxx.929a:d18d
Dobrý den, Hodně by mohlo. Chci jen na úvod napsat že veterinu jsme navštívili a chystáme se ještě na kontrolu. Zajímal by mě jestli nemá někdo podobnou zkušenost. Pejsek 3 roky, krmili jsme Premium Brit teď jsem koupila Adult Care. No každopádně pejsek má jakoby u zadečku zbarvený chlupy, je to něco mezi tvé hnědou a červenou. Kůže pod chlupama je normální, nijak zbarvená ani strupy. Stolici má pejsek pevnou a nepřijde mi že by si to nějak lízál či kousal. Doktorka sama kutila hlavou a říkala že to může být od infikovaneho hmyzu. Odcerven pejsek je, dostali jsme patak na parazity i šampon. Ale barva se srsti se ne a ne vymyt. Na kontrolu půjdeme v týdnu, předtím říkala že když to nepomůže nasadí antibiotika. Myslíte si někdo ze by to mohla být třeba pigmentové skvrna? Jo a anální žlázky vymackla, jen malinko a nezdálo se jí že by to bylo od toho protože stolici má pevnou, po zadečku nejezdí ani nijak neoblizuje. Nevíte někdo? Foto kdyztak zašlu, budu ráda za komentáře. Diky

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.