Aktuálně: 5 019 inzerátů173 902 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

prosim radu

Alena (neregistrovaný) 16.10.2010, 08:32:06 xxx.xxx.62.33
Myslim, ze mohu trochu informovat.Budete platit jako zavazadlo(prepravka) musi mit prislusne rozmery, aby se pes pohodlne postavil a otocil. Cena zalezi na rozmerech prepravky a vahy vaseho pejska. Kazda aerolinie ma i rozdilne ceny zalezi tedy jakou leteckou spolecnost zvolite a oni vam reknou prislusnou cenu. Lufthanza Cargo me informovala, ze mate 3 spolecnosti ktere prevazeji zvirata do celeho sveta. Oni vas kazdopadne mohou informovat. 1.www.animal trasport.cz info@animaltransport.cz Good luck
Anna Peřinová (neregistrovaný) 17.11.2010, 18:53:07 xxx.xxx.16.4
Dobrý den.Mám doma pejska z útulku, měl by to být labradorský retrívr ale podle povahy a i stavby těla mě přijde, že je křížený s nějakým bojovým plemenem.Má i sklony ke kousání.Byla bych moc ráda, kdyby mě někdo kontaktoval na email a podle fotek a popisu mi řekl jestli je pejsek čistý.Děkuji moc za pomoc.
Nikola (neregistrovaný) 18.11.2010, 19:44:49 xxx.xxx.213.13
Pro Anna Peřinová - sklony ke kousání neznamená, že je to kříženec "bojového plemene", beztak takovéto plemeno neexistuje. A sklony ke kousání znamná co???
anonymní (neregistrovaný) 20.11.2010, 10:32:08 xxx.xxx.213.1
Kompaktem umi udelat kazdy cvak ;) Takze tady nejde o komentovani kvality fotek :)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.