Aktuálně: 4 904 inzerátů174 732 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Nákup a prodej

Orina (neregistrovaný) 28.02.2011, 14:32:36 xxx.xxx.113.107
Dnes odpoledne brouzdám po internetu a protože je zde nabídka prodejny Zoohit, tak jsem se dívala na nabídku.Jaké bylo moje překvapení, když v oddělení *doplňky do klecí* u papoušků, jsem našla nabídku dvou větví uříznutých ze stromu za 40,- Kč Asi jsem stará a nerozumím tomu proč si lidi větev neuříznou a musejí ji kupovat za 40,- Kč kontakt Zoohit nabízí i zde v reklamě. ??????? přikládám obrázek větví
Obrázek
sunflowersman (neregistrovaný) 28.02.2011, 15:11:38 xxx.xxx.175.196
Paní Svobodová, nepůjdem do toho taky ? Já bych řezal a Vy byste sháněla kupce :)
anonymní (neregistrovaný) 28.02.2011, 15:11:46 xxx.xxx.167.108
Orina, ľudia sú neuveriteľne leniví.... Ja si 80% doplnkov pre chov (nie len vtákov) robím sám, metódou "co dum dá" resp. "čo nájdem vonku". A myslím, že mnohokrát sú tie veci lepšie ako preražené nákupy
leef (neregistrovaný) 28.02.2011, 15:32:30 xxx.xxx.62.135
Orino k tomu aby papouchovi jeho držitel dopřál čerstvou větev, by musel nejdříve do přírody a popřemýšlet jakou že to větev může požít. A protože většina držitelů neví co je jedovaté a co ne, museli by to dále "namáhavě" zjišťovat a čert ví jestli se někde v nějaké knize neuklepli / viz obsah železa ve špenátu../ a opravdu to jedovaté není. A když už vlezou do prvního nákupního centra je to tak lákavé a snadné jít a koupit skvělé bidlo... a za tu cenu?! No nekupto! A jak napsal výše p.sunflewersman - podnikatelský záměr je nasvětě :o))
Orina (neregistrovaný) 28.02.2011, 18:55:50 xxx.xxx.104.121
Tak vážení brzy představím nový obchod s potřebami pro papoušky. Sice to nebude obchod můj, ale budu to tam tak trochu dirigovat. Proto upozorňuji ty rozumné!!!! nelekněte se až tam uvidíte prodej nemožného, včetně větví pro ptáky. Ovšem kšíry pro papoušky tam nebudou, to jen přes mojí mrtvolu. Kšíry nabízí dost jiných obchodů, tak nemusí být zrovna tady. Obchod už má zaregistrovaný obchodní název a bude provozován jak v E-shopu tak v kamenném obchodě. A větve ze stromů budou. Cena jako v Zoohitu 2 větve 45,- Kč :-))
cone
cone (1412 příspěvků) 28.02.2011, 19:21:10 xxx.xxx.67.3
S těmi vetvemi mi to připadá stejně hloupé jako lovit kupce-diletanty na žaka za 80tis, nějak se mi to nezdá normální, nějak jsem vás nepasoval na človíčka co bude škubat amatéry. Zas až tak moc mi lidé, kteří udělají pro peníze vše neimponují.
fylip
fylip (1289 příspěvků) 28.02.2011, 19:46:28 xxx.xxx.80.34
Cone, nedávno jsem viděl v jednom zverimexu žaka, který byl ze spoedu oškubaný, měl půlený kroužek, takže asi odchyt a cena byla 40 000 Kč. Prý už tam byl hodně dlouho a teď už tam není, tak nevím, jestli se prodal, nebo už to nevydržel. Byl hodně nervozní a plachý. Jinak kupovat větve se mi zdá taky jako blbost, lidi asi neví co s penězma. Taťka teď měl několik zakázek v Brně a říkal, že lidé tam byli hodně bohatí. Na terasách měli křesla, které prý stály 90 000/ks,to potom asi opravdu lidi neví co s penězma.
cone (neregistrovaný) 28.02.2011, 19:54:42 xxx.xxx.67.3
Ve Zverimexu jsem viděl i araraunu za 65tis, ale nebude to pro mne nikdy pobídkou je za takové ceny prodávat, nebo bych si měl ještě 5 přihodit? SORRY, ale na takové jednání nemám žaludek a ve svém věku se již nehodlám měnit ani nějak podstatně přizpůsobovat nějakému, byť i legálnímu okrádání.
Plumosus
Plumosus (51 příspěvků) 28.02.2011, 19:54:58 xxx.xxx.103.48
Nevím ale tohle je dost velká ptákovina :-). Není nad čerstvou větev a tyhle tintítka ať si nechaj. Jinak ostatní sortiment taky nic moc. Vesměs nebezpečné věci pro papoušky. Viz. bidlo s provázky.
Plumosus
Plumosus (51 příspěvků) 28.02.2011, 20:06:40 xxx.xxx.103.48
Do zveráku moc nechodím, ale když do nich zabloudím tak jen žasnu. Ptáci vždy v malých klecích, s peřím odrbaným od mříží a přemrštěná cena. Naposled jsem tohle viděla v olomouci Olympii, měli tam ararunu, eklektuse a p. kakadu. Ara měla v kleci dráty o které se zachytávala křídly a na moje upozrnění mi bylo sdělěno, že jsou zahnutý, což stejně nebyly. Eklektus olepené peří nedostatkem vody ke koupaní a kakadu chudák zastřižená křídla, nebo aspoň tak mi přišla pokud nebyla ulamaná. Pak tam měli oškubaný kakariky a korely bez ocasních per.
Hani
Hani (51 příspěvků) 28.02.2011, 20:24:24 xxx.xxx.18.225
To zní fakt hrozně :( .. Je fakt, že i já jsem skoro ve všech zverimexech viděla papoušky v ne zrovna dobrém stavu, v nevyhovujících klecích a navíc za šíleně přemrštěnou cenu... Je mi takových papoušků líto, zasloužili by si domov, kde by určitě úplně jinak fyzicky i psychicky prospívali, jenže kdo si takové papoušky koupí..?
Orina (neregistrovaný) 28.02.2011, 20:25:30 xxx.xxx.104.121
Cone vy si vážně myslíte, že by se větve prodávaly? To může být jedině dobrý žert, ale ne obchod. Možná nějakou větev přidat a doporučit nějakému neznalci,který má klece plné plastových bidýlek. To už by se pak mohla prodávat voda, když si jde někdo koupit rybičky do akvária a potřebuje je nějak donést domů. Já osobně, když si ke mě někdo příjde pro andulku tak zdarma k andulce přidávám zrní na první dny než se majitel rozkouká co jí má vlastně sypat do krmítka a také trochu toho písku na dno klece. Ty větve mě do teď nenapadlo ani nabízet místo palstových bidýlek, kdybych to v tom Zoohitu nečetla.
sunflowersman (neregistrovaný) 28.02.2011, 21:07:07 xxx.xxx.175.196
Dobrý den. Reagoval jsem spíše ironicky, jelikož prodej větví mě příjde už vážně trochu přitažený za vlasy. Paní Svobodová s tím obchodem s větvemi to mylíte vážně nebo ho opavdu zakládáte? Přiznám se, že nyní pochybuju zda je to taktéž myšleno ironicky.
cone (neregistrovaný) 28.02.2011, 22:03:11 xxx.xxx.67.3
Začínám chápat, že to nechápu. Myslel jsem, že srandičky a pel-mel je na jiných vláknech , spec. k tomu založených. Na ostatních vláknech jsem předpokládal, tak jako Mirek serioznost dotazů i odpovědí.
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 28.02.2011, 22:26:52 xxx.xxx.226.3
Já se trošku přidám a asi budu za blba.Pokud jsou lidé, kteří se do přírody prostě nedostanou nebo z nějakého důvodu prostě nechtějí, tak proč jim nedat tu možnost si to koupit? V tom nevidím žádné okrádání ani vydřidušství.Je to pouze nabídka a na každém soudném jedinci je, zda si to koupí nebo ne.Víte kolik blbin já už umotala a a říkala si ..."tak to nikdo nekoupí.." a světe div, vždycky se našel někdo , komu se to líbilo..lidé jsou divní, ale mám-li tu možnost si přivydělat, proč to nezkusit? Na tom nevidím nic nemorálního, ani nenormálního.Ono i to uříznutí, upravení a nabídnutí stojí trochu času a práce....jen je škoda, že to člověka neuživí jako HPP. Tady dávám pro představu bejkárnu, co mě napadla narychlo v dílně...a prodala se za 60kč a paní chce další....divné? Ano divné , ale né nemožné...
Obrázek
Orina (neregistrovaný) 28.02.2011, 22:28:02 xxx.xxx.104.121
Zoohit ty větve opravdu prodává, to se můžete podívat, má tady stránky uvedené. Já jsem na to přišla náhodou když jsem se dívala na internet.Já pokud bych měla nějaký obchod tak určitě ne na větve.
Orina (neregistrovaný) 28.02.2011, 22:34:00 xxx.xxx.104.121
Píšete o serioznosti. Je tedy Zoohit seriozní obchod nebo ne? Já se v tom sama nevyznám co se může a co ne. Ale když vidím co se všechno prodává v obchodech tak někdy zůstává rozum stát. Vždyť se podívejte sami oni tam prodávají i normální vyrostlou trávu v misce. Je to seriózní? A přitom je to obchod, který má zde reklamu stále. ?????????
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 28.02.2011, 22:46:10 xxx.xxx.226.3
Ale je to seriozní.Proso si taky můžeš vypěstovat, když máš zahradu a přeci ho nakupujeme, stejně tak např. jablka.Hračky pro papouchy si taky můžem udělat a přeci to lidi kupují, olej v autě si taky můžeš sama vyměnit a přeci i chlapi jezdí do servisu si ho vyměnit. Každá služba něco stojí, ať je to přeleštění botiček hadříkem někde na náměstí, nebo prodej větví coby bidýlek do klece.A korunky sami do kešeně nepřilítnou...
Orina (neregistrovaný) 28.02.2011, 22:59:50 xxx.xxx.104.121
Asi máš pravdu, ale názory tady na diskuzi mě někdy tak uzemní, že nevím co je správné. Fakt je že do dnešního dne se nikdo na prodej u Zoohitu neozval až dnes já když jsem přišla na to že prodávají větve. Pravda je, že když někdo prodává jablka, tak taky vyrostou na stromě sami a lidi to kupujou. Asi v Zoohitu pochopili správně tržní obchod. Jak pani píše o papoušcích v malých klecích to je něco jiného. Tady se jedná o věci ne o živá zvířata. A proč bych měla svůj dotaz dávat na pel-mel, když mě zajímá názor všech chovatelů a ne jenom chatařů. Asi tedy opravdu nechápu co je správné.
anonymní (neregistrovaný) 01.03.2011, 07:07:43 xxx.xxx.68.194
Tyto nabídky jsou tvořeny převážně pro lidiz měst, kteří doma pilku, kladívko atd., tak prostě jdou a koupí to ve zverimexu. Každý to řeší dle svých možností.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.