Aktuálně: 4 835 inzerátů175 153 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů
biker70
biker70 (235 příspěvků) 15.06.2011, 18:18:24 xxx.xxx.48.30
Skoro bych se přimlouval za to že mládě takhle přisedl samec. Po zveřejnění jeho fotek bych to považoval za dost možné. Pokud takhle sedí na bydle,jak se asi pohybuje v budce-musí v podstatě lézt po břiše. Zkus příště větší vrstvu hoblovaček ,anebo samce prostě po vylíhnutí odstavit-samice zvládne krmení sama. Jinak za mne,jak jsem psal v minulých příspěvcích-mládě bych utratil hned na začátku. Stalo se mi to u andul a tak jsem to vyřešil ještě u holátka rychle a bezbolestně. Naučila mne to lasička,která mi vymlátila půl voliéry-ptáky zmrzačila. Korely bez jedné nohy urvané u těla seděli na bydlech. (možná jsem to tu už někdy psal) Asi by přežily,ale co s 15-ti takovými :( Jejich utrácení bylo pro mne šílené,ale od té doby jsem asi víc "lovec" a nemám problém postiženému ptákovi pomoct tam,kam podle přírody patří..... Je mi jasné,že je to nepopulární,ale je to tak. Přežívají jen silní a zdraví jedinci. Je,ale taky jasné,že z pohledu ženy je to jiné. Jsou dárkyně života a mají silnější cítění pro mláďata-ať lidská či jiná. Biker70
biker70
biker70 (235 příspěvků) 24.05.2011, 20:08:28 xxx.xxx.48.30
Díky. Asistoval jsem,ale bylo to třeba jen u prvních dvou,pak už to zvládla sama. Nicméně dovolenou jsem si vzal a zůstal s nima. Odpoledne jsme byli na veterině a všechno je v pořádku. Jinak je starostlivá matka a ani se od nich nehne.
biker70
biker70 (235 příspěvků) 24.05.2011, 10:25:27 xxx.xxx.48.30
Ahooooj. Tak máme nové přírůstky. 3x bílá a 3x tmavá štěňátka. Začali jsme rodit v 5"45 ráno. Do hodiny 5 ks a pak za hodku ještě jedno :) Snad jsou už všichni na světě. Biker70
Obrázek