Aktuálně: 4 871 inzerátů174 745 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů
Brownie
Brownie (3 příspěvků) 06.11.2008, 19:23:41 xxx.xxx.24.93
Nema nekdo zkusenosti s tim, jak odnaucit psa curani doma...
I presto, ze se psem travim hodne casu venku, kde se vycura, tak kdyz prijdeme domu, tak prvni vec co udela, ze se nekde vycura...Nebo kdyz odejdu, a psa necham samotneho, tak se vykadi. Nevim, co mam delat..Asi to dela taky proto, ze ho nechavam samotnyho doma, tak se mi chce pomstit.Kadi a cura i do sveho pelisku.Potrebuju ho to nejak odnaucit. Nema s tim nekdo zkusenosti????
Brownie
Brownie (3 příspěvků) 23.09.2008, 05:33:55 xxx.xxx.179.146
Nazdarek lidicky...
Taky jsem dlouhou dobu touzila po pejskovi, ale manzel byl rezolutne proti..I presto, ze ja mu trpim jeho kocoura..tedy, jak on rika NASEHO kocoura..On je milovnik kocek a ja zase psu...Jednoho dne se mi naskytla skvela prilezitost a znama mi nabidla ctyrletou fenku, tak jsem nevahala a okamzite si ji odnesla domu. Manzel byl zpocatku nastvany. Kdyz jsem sla do prace, tak jsem pejska davala do bedynky. Manzel si casem zvykl a i pres to, ze porad tvrdi, ze psy nesnasi, tak ji venci a nechava ji volne pobihat...Ale bohuzel se s ni nemazli:-( to ho musim jeste naucit:-) s kocourem se snasi docela dobre...I kdyz je kocour dvakrat vetsi nez pejsek:-) Jeste, ze mam manzela flegmatika, jinak nevim, jak by to dopadlo:-)
Obrázek
Brownie
Brownie (3 příspěvků) 23.09.2008, 05:24:29 xxx.xxx.179.146
Dobry den, chci se zeptat, jestli nahodou nekdo nema zkusenosti se psi epilepsii. Asi pred tydnem mi znama darovala fenecku pry cistokrevny spic. Ale me to prijde spis jako krizenec Papillona a Spice. Fence jsou 4 roky a byla jsem upozornena na to, ze obcas si fena prelezi nozicku, tak je potreba ji nozicku promasirovat, kdykoliv se to stane. Dnes se mi to stalo poprve a uplne mi behal mraz po zadech a nevedela jsem, co mam delat...Pejsek uplne zkoprnel, ztuhlo mu cele telo, zacal pajdat, knucel a strasne zacal slintat..Toto vsechno trvalo asi 15minut...Pak byla zase normalni Kdyz sem se pak ptala byvale majitelky, jestli se ji to stavalo take a ona, ze kazdych par tydnu se to opakuje. Tak bych potrebovala poradit, jestli nekdo s timto nema zkusenosti a jestli by mi mohl nekdo rici, zda se jedna o psi epilepsii nebo neco jineho...Ziji v zahranici a jeste k tomu na malem meste, kde bohuzel neni veterinar, takze bych uvitala spise radu na nejake vitaminy, ci stravu. Dekuji moc za rady. Kristyna
Obrázek