Aktuálně: 4 543 inzerátů178 646 diskuzních příspěvků17 811 uživatelů
Canka
Canka (304 příspěvků) 09.07.2023, 01:29:05 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Teda Raduš,chudák Macek😄Co ho šokuješ?On chtěl jenom na návštěvu😀Kočičky je mi líto😔

Bobi opravdu si na to hlídání otevři živnost😀A nejlépe jezdi po celé ČR jo?🙂

Holky stále nemám skútr😟Před tou dovolenou jsem ho odvezla k tomu týpkovi,co mi ho opravoval,že je to opravený na prd,že to vůbec nejede,chcípá to a celkově ten motor zní divně..to prostě před tím prasknutím řemenu nedělal,šlapal jako hodinky🙄Tak prý mám být trpělivá,že zítra se tomu pověnuje a dá mi vědět,co s tím..tak to na něm asi do práce v pondělí nepojedu☹️

Dneska hnus,vedro šílený..kobylky jsem hned ráno svlažila vodou a šli se schovat do stínu do lesíka…slepičkám jsem tam natáhla ten rákos,tak snad to bude ok a bude jim to hezky stínit..jen teda začínám bojovat s tím,kde jim sekat zelený,protože je u nás zase totální sucho..

My jsme si dneska udělali sesterský den a vyrazili se koupat do jednoho bývalého zatopeného lomu..doporučil mi ho můj tatér..nádherná čisťoučká voda,málo lidí a byla tam houpačka,takže jsem tam furt skákala do vody jak malá😀No a zrovna jsem mu psala,že děkuji za tip na koupání a on tam zrovna přijel s kamarádem🙂Moje starší ségra hned sjrla jeho kamaráda a hned by to bylo jasný😀Prý kdo je ten jeho kamarád,znáš ho?🤣Říkám že ne,ale že jí můžu zjistit,jestli je zadaný😄Neee prý to ne,že se stydí😄Po kom sakra je?🤣

Po koupání jsme si zajeli ještědo Mekáče na baštu a pak jsem holky odvezla dom..a já šla ještě ke kamarádce na grilovačku..byla jsem i včera,tak jsem nestihla napsat..jdu chrnět,jsem KO🙂

Canka
Canka (304 příspěvků) 06.07.2023, 22:54:08 xxx.xxx.215.178

Ahoj všem….

Bobi musím ti taky vyseknout poklonu!!!Neskutečně hezký!!Jsi tak strašně šikovná..já mám ruce úplně levý🙂

Raduš taky jsem na to dneska koukala,že mají přijít tropy..zítra to má začít a až do úterý nebo středy…to zase bude hnus.. u nás už bylo teplo dneska,tak jsme se byli koupat u jednoho velkého rybníka a byl to moc fajn den..dopoledne jsem byla s malou poničkoutaly v rybníku..a potkala jsem tam jednoho známého,co tam šel zrovna na ryby..byl chvilku naštvaný,že mu je tam jdu ty ryby plašit,ale stačilo hodit smutný oko a chvíli to přežil,než jsme se vycachtali..

Raduš když oni tu sypkou hlínu mají rádi a do toho popela mi nechodí..mají popel v jedné části pod kurníkem a tam nechodí..a pak mají v tom kalfasu tu sypkou hlínu a v tom se válí furt..a dneska,když jsem jela umýt mazlíka(auto🙂),tak jsem zajela koupit takový ten rákos..a zítra jim to tam natáhnu,aby měli víc stínu kvůli těm vedrům…dneska jsem vytáhla další chcíplý stromek🙄

Canka
Canka (304 příspěvků) 06.07.2023, 00:02:25 xxx.xxx.215.178

Ahoj všem🙂

Dneska jsem měla ještě takový dojížděcí den,nebo jak bych to nazvala😀Prostě furt unavená…ale dneska jsem si užila celý den se zvířátky…kočičáci teda na mě ráno házeli strašně smutný pohled,proč odcházím,ale slíbila jsem,že se vrátím,že už nikam nejedu🙂Slepičkám jsem dneska nanosila čerstvý písek,čerstvou hlínu na hrabání a taky čerstvou hlínu do popeliště…pohrabala,uklidila a zjistila,že jeden větší smrček je KO a druhy k tomu má nakročeno🙄Prostě to tam ty smrčky nedávají…asi budu muset pak dokoupit jen ty túje..ty drží..a ta vrba.. 

S černou kobylkou jsem šla ven na vyjížďku,i kdYž se to venku kabonilo..byla výstraha před bouřkama,ale u nás samozřejmě nic a nespadla ani kapka..klasicky..takže déšť závidím..sice foukalo,ale nic nepřišlo..šla jsem pak zkontrolovat zahrádku a jak jsem byla pryč,tak květák sežraný od nějakých brouků a kedlubny jakbysmet😠Ach jo…takže jsem to naházela slípkám…a zalila,co zbylo…

Pak jsem si doma uklohnila oběd a jela do města,protože lednička zela prázdnotou…nakoupila jsem a jela pro ségru do práce..vyzvedla jí a k mamce na kafe a ukázat všechny fotky a povyprávět…

Kouťáku,určitě nejste tak starý🤣  

Canka
Canka (304 příspěvků) 04.07.2023, 17:12:51 xxx.xxx.0.1

Ahoooj buchty mojeee🙂

Tak úspěšně hlásím,že jsme v pořádku přistáli a už jsme na cestě domů…hrooozně se těším na zvířátka,až je všechny pomazlím..a doufám,že kočičáci se mnou budou mluvit,když jsem je nechala doma samotný jen s jednodenní kontrolou(musí se jim každý den čistit kočkolity). 

Jinak jsem holky úplně nadšená…bylo to opravdu krásné..strašně jsme si to užili..za pátek,soboti,neděli a pondělí jsme nachkdili 86700 kroků…nohy boleli šíleně..ale teda viděli jsme toho opravdu spousty,zažili spoustu srandy,dobrého jídla(jejich street food jídlo bylo skvělé!!),sladkostí,zážitků…jediné,co mi vadilo,tak teda že Londýn je plný černochů a muslimů a to pro světlý typ jako jsem já není dobré🤣Jako brácha nám jasně řekl,že večer vůnec nechodit ven a ať se vracíme za světla domů…chodil do práce,takže jsme cestovali sami s kámoškou..a dali jsme všechno..metro,letadlo,vlak..byli jsme štramandy🙂Ale ceny😟To už bolelo..když nepočítám čtvrtek,kdy jsme přiletěli a dnešek,kdy jsme odlítali,tak za 4 dny jsem tam nechala bez pár korun 10 000,- kč🙄Jenže prostě chtěli jsme si to tam užít,tak se nedalo na to koukat..

Raduš jak jsi psala půl rodiny..kdepak..mám tam jen brášku..s mým otcem nevycházím dobře..respektive on by chtěl a já ne..nemáme dobrý vztah a nikdy mít nebudeme..jen se mi opět potvrdilo,že se nezměnil..to je jedno..

Každopádně brácha a ty jeho kamarádi z nás byli nadšený a moc nám ta děkovali za skvělou společnost tak skvělých bab🙂No a v centru Londýna jsem trošku svou praštěností a veselým oblečením vzbuzovala pozornost,ale jinak dobrý😀Oni chodí oblečený v takových smutných ponurých barvách a to já ne😀

Jinak máme asi milion fotek,ale dám sem jen pàr,na to tady není kapacita🤗

Ale jsem teda unavená jak blázen😴

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 01.07.2023, 01:14:15 xxx.xxx.206.81

Ahoj buchtice,

Tak jsem se sem taky dostala👍

Let byl suprový,pohodový..trochu byly turbulence..ale jinak dobré..pilot přistá jako frajer,takže super..

V den příletu jsme ani nikam nestihli jít,protože probíhalo vítání😄Nejdřív z letiště na návštěvu za mým otcem(on byl nadšený,já ne)..měl ještě 2 spolubydlící,se kterýma jsme se fakt zasmáli s kamarádkou..pak jsme jeli rychle nakoupit,co nám chybělo..a pak na další návštěvu k Alimu..to je šéf mýho bráchy a pěkný šášek😄Je to takový náš spìš rodinný přítel,než big boss😄No objímal mě a mačkal dost dlouho,nemohla jsem se ani nadechnout😄A furt opakoval Niky,Niky,Niky😄No seděli jsme až do večera a furt se jen smáli..bylo to moc fajn..když jsme se loučili,tak mi řekl,že jsem mu strašně chyběla,že taková crazy girl jsem jen já😄Domluvili jsme se,že v neděli k němu přijedeme na večeři..jjsemsi poručila,aby uvařil,tak se postará😄

Dneska jsme strávili celý den v zábavním parku se horskými dráhami a tam jsem byla ve svém živlu🥰Jsem teda utahaná jak pes,přijeli jsme pozdě a ještě jsme šli na Fish and chips a bylo to naprosto luxusní😜Zítra nás čeká běhání po památkách..

Dobrooou...

Canka
Canka (304 příspěvků) 29.06.2023, 06:55:30 xxx.xxx.215.178

Čauky buchty,

Tak dneska mi konečně začíná dovčastarsDneska odpoledne odlítàme a já toho musím ještě tolik zařídit sakra...takže se jdu vyhrabat z postele a fungovat😄Už teď vím,že se mi bude neskutečně stýskat po všech mých zvířecích prdelkáchpleadingVečer jsem kvůli tomu nemohla usnout..furt jsem přemýšlela,aby se nic prostě nepohnojilo..

Ozývat se budu,jak to půjde ju?

Canka
Canka (304 příspěvků) 27.06.2023, 22:50:37 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Nestíhám,nestíhám,nestíhámmonkeyFurt akorát něco zařizuju,lítám...už toho mám plný kecky...tu dovolenou potřebuju jako sůl a moc se na ní těším..bodejť by ne,když už mám tak drahý pasmonkeyZítra si musím konečně zbalit,dneska mi konečně přišel objednaný batoh,akorát rozměr na příruční zavazadlo...takže musím do něj narvat co nejvíc věcí😄Počasí tam bude proměnlivé,takže to bude jak na houpačce..to budu muset nějak navlíct i hodně oblečený na sebe..aby jsem to všechno nějak pobrala😄Dneska tu byla kamarádka,co bude mít zvířátka na starost ráno..takže jsem jí vše řekla,ukázala..zítra přijede druhá kamarádka,co zase bude jezdit na večír zavírat a krmit...kočičaci zůstanou doma,ty bude chodit kontrolovat a krmit jedna z holek..morčáky dvezu zítra k mamce...no a čtvrtek bude hektický...uff..

Canka
Canka (304 příspěvků) 25.06.2023, 22:46:04 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Jsem vyřízenámonkeyDneska u nás zase hic jako kráva a do toho super počasí mi přivezli to seno..sice jsem měla brigádníky,ale dva z toho byli mladý kluci a ty to prostě nedali(kutálení 15 balíků do kopečka ve skoro 30°C)takže jsme stejně kutáleli ve dvou..byla jsem zpocená,špinavá,zničená..a hlavně spálená jako prase...mám teď čivavku na 3 dny,tak tam byla celý den se mnou a místo aby byla ve stínu,všude za mnou ťapkala..takže byla ve finále úplně vyřizená...doma jsem jí vykoupala hezky ve vlažné vodě a spinká jak zabitá....ani se nehne..já jsem teda taky kaput..jdu do hajan..

Zítra mě čeká po práci ta cesta do Prahy pro ten nejdražší pas na světě a má být 30°Cmonkeya já nemám naplněnou klimatizaci,protože jezdím hlavně na skútru..to umřu😄

Nene,už neběhám,nedělalo mi to v tom teple dobře..bylo mi zle..takže jsem přešla na kolo a jezdím na kole...

Canka
Canka (304 příspěvků) 24.06.2023, 22:37:41 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Jestli se tu probírá žravost,tak já jsem číslo jedna ve žravosti😄

Včera jsem ani nepsala..protože jsem byla neskutečně,ale opravdu neskutečně naštvaná a totálně demotivovaná..chtěla jsem se na celou Anglii vyprdnout...řešila jsem ten pas..jenže ten rychlopas do 5 dnů by se nestihl..byl by nejdřív v pátek a já odlétám ve čtvrtek. Jediná možnost byl rychlopas do 24 hodin za 6000,-kč!!!!!!!Co jsem měla dělat...jako vrchol všeho mi ho ani nedoručí a musím si pro něj ještě dojet do Prahy v pondělí na ministerstvo vnitra!!!!!Holky já měla(a pořád ještě mám) takový vztek.....jenže je to jen a jen moje chyba...a do toho zítra seno..dalších 11 000,- kč...takže výborný..do toho musím ještě zaplatit oběma holkám benzín,co mi budou hlídat zvířátka..no jako paráda..opravdu..asi si fakt budu muset najít sponzoramonkeyJsem kvůli tomu fakt bez nálady už od včera..a to jsem si dneska ještě totálně spálila záda a nemá mi je kdo namazat😄

Canka
Canka (304 příspěvků) 23.06.2023, 07:06:19 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Včera u nás neskutečný vedro a dusno...33°C...bylo jak v prádelně..v práci dobrý,tam je klimatizace,ale o to horší je ta facka,kterou dostanete,když vyjdete venmonkey

Po práci jsem měla domluvené jedno takové setkání na zmrzku se starým znàmým a i když jsme byli ve stúnu,oba jsme byli zpocený až na zadku😄Potom jsem jela řešit skútřík a úspěšně si ho vezla domů..hurá..ještě tam reda budeme měnit válečky,ale to už je to nejmenší,hlavně,že už jezdí..bylo to prý opravdu tou pružinou ještě..hned jsem ho jela aspoň kousek projet..

No pak jsem šla ke zvířátkům a modlila se,aby vážně přišli ty bouřky,protože to byl hnus to počasí..a vážně večer přišli..ale na to,jaký výstrahy na to dávali,tak to byla slabota..ale zapršelo celkem dost,tak aspoň se ta vyprahlá zem zalila..

Bobi tenhle dodavatel má seno vždy pěkné,jen se vždy dohadujeme o ceně..letos řekl rozumnou cenu a pak není o čem..jen teda doufám,že nebude v neděli vedro,prozoževto by hsme tam u toho kutálení asi umřeli😄

Jinak holky totální průser..ale totálnípleadingjá mám ve čtvrtek odletět do té Anglie za bráchou a ja zapomněla,že Anglie už není v Eu,takže nemůžu letět jen na občanku...a nemám pas!!!monkeyDneska jdu zkoušet rychlopas,ale to si kurňa zaplatím drahotu jako sviň

Canka
Canka (304 příspěvků) 21.06.2023, 23:11:37 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

No Raduš ono se nám totiž stalo,že jsme se právě kvůli ceně několikrát nedohodli víš...ale zrovna dneska mi volal a je to dobré..domluvili jsme se na ceně 600 kč za balík za 130 cm průměr...takže jsem spokojená + nějaký kačky za dopravu...takže v neděli mě čeká brigádička kutálení balíků...povolala jsem i brigádníka,tak snad v neděli nebude vedro na padnutí..ideál by bylo 20°C a pod mrakem..ale to se asi nestanemonkey

Dneska jsem byla na masáži a bylo to zase skvělý..jenže jsem tam dvakrát usnula a zachrápala na zádech,prostě jsem byls unavená😄Masérka se mi smála,ale chápala to😄Potom jsem jela pro jídlo,nakoupit,mamce odvézt vajíčka....domů jsem se vrátila až navečír..a to jsem dneska plánovala kolo..tal půjdu holt zítra..ale na zítra u nás hlásí bouřky..tak uvidíme..

Canka
Canka (304 příspěvků) 21.06.2023, 08:58:03 xxx.xxx.249.200

Ahoj holky,

Teda já vás obdivuju..já bych nic organizovat nechtěla...stačí mi to v práci a kdybych měla ještě organizovat mimo,tak to brrrrr😄Já bych neměla nervy na tu práci s lidma a kdyby pak něco nevyšlo,tak bych se šla zastřelit😄

Buggyro já jsem zvědavá,za kolik letos koupím seno....mám slíbeno od mého dodavatele,že bude seno teď v červnu,tak sem zvědavá..jako koukám na netu na ceny v okolí,takže asi vím,co očekávat,ale uvidí se no...

Holky skútr furt nejezdímonkeyVčera jsme nad tím strávili v tom šíleným vedru celý den...zpocený oba..když už se vyměnil řemen i sytič,tak když se nastartovalo,tak šílený zvuk,klepal se celý skútr..no prostě šílený..takže se v tom bude hrabat ještě dneska...já jen doufám,že bude ještě pojízdnýpleading

Holky dala jsem se na přerušovaný půst 16/8😄Takže 8 hodin baštíš a 16 nejíš..držte palce,ať to vydržím...prý to fakt funguje..ale nevím s mojí chutí k jídlu😄

Dneska jdu zase na masáž,hrozně se těším...

Ju a nebojte holky,alkohol nechci sakra dlouho vidět..úplně člověka vyřadí z procesu žití😄

Canka
Canka (304 příspěvků) 19.06.2023, 23:36:49 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Nějak nestíhám😄Kladika u mě...

Víkendová akce byla skvělá..nejdřív jsme teda vyrazili na Burger fest,kde jsme si výborně pochutnali..a pak jsme jeli k Berounce do kempu,kde se nás sešla celá parta a hrálo se,zpívalo a pilo....měli jsme s kamarádkou spát ve stanu,jenže já blbec ho nechala otevřený a přišla bouřka...stan totál vytopenýmonkeyTakže jsme spali v autě na složených sedačkách..ráno jsem se probudila a myslela jsi,že se nezvednu.Celý tělo mě z těch sedaček bolelo..no a ještě dneska jsem se z toho dostávala a nebylo mi prostě dobře...

Canka
Canka (304 příspěvků) 16.06.2023, 23:17:54 xxx.xxx.215.178

A s tou prací,to je těžké..o co je zájem,jsou operátoři,prodavači apod....ale když se člověk dohrabe někam výš(jako ta moje bývalá kolegyně) a je zvyklá na nějaké peníze,je to pak neskutečné prozření padnout na plat operátora..a prostě člověk musí začít někde znova,aby se zase někam dostal..já teda operátor nikdy nebyla a ani bych nechtěla..mám výhodu v tom,že mám ještěrku,retruck...takže když už,sklad to jistí..a tam ty platy nejsou tak strašný..i když by to pro mě byl brutální pád..musela bych se hodně uskromnit,ale byla jsem taky dřív zvyklá žít z hodně mála..a kdybych uměla dobře anglicky,tak už bych se vůbec nebála..ale to já sakra neumím😄

Canka
Canka (304 příspěvků) 16.06.2023, 23:12:44 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Dnešek utekl jako voda....z práce jsem se těšila domů za čivavkou...celý zbytek dne jsem strávila s ní,abych si jí fakt užila po takový sobě...šli jsme spolu do města na oběd,pak na dlouhou procházku,byla se mnou u zvířátek..s Bertíkem spolu lítali jak praštěný a pak oba odpadli😄

Zítra jedeme s kamarádkou na Burger festival a pak jedeme na jeden den na vodu,tak se zítra neozvu.Jedeme na Berounku a sejdeme se pak v kempu,kde nás bude parta asi 50 lidí,takže to bude veselý a hravý😄Takže to vidím tak,že celou neděli se budu léčit z kocoviny😄Budeme tam spát ve stanu a to už si ani nepamatuju,kdy jsem spala..možná když jsem byla ještě mladá holka😄A pak slibuju,že už fakt nebudu pít😄Já se teda budu snažit i tady pít nějak střídmě,protože ty opilcova rána úplně nedávám😄

 

Obrázek
Canka
Canka (304 příspěvků) 15.06.2023, 22:41:43 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky a kluci😄

Oooo Kouťáku děkuju moc,já vím,že to říkáte jen ze slušnosti,ale i tak je to moc milé od vás😄Jestli máte volného syna,co miluje zvířata a umí dělat rukama,sem s ním hned!!!rolling-laughing

Raduš tak to teda taky nevímjestli bych od toho chlapa brala jako kompliment😄Možná chtěl polichotit,ale asi se mu to úplně nepovedlo😄Každopádně to nic nemění na faktu,že jsi krásná buchta😄

Tak včera jsem byla řešit ten skútr..naštěstí to není na shození ze skály,ale byl to řemen variátoru..když to ten můj známý rozebral,úplně se zbytky toho řemenu vysypaly na zemmonkeyTakže objednal nový a slíbil mi,že do konce týdne mi skútřík zprovozní...tak mám radost..já se fakt bála,že se zase nedoplatím za opravu nebo že budu kupovat nový skútr...

Dneska jsem byla na pedikúře u bývalé kolegyně,co byla propuštěná před půl rokem a nestačila jsem se divit,jak je dnes opravdu těžké sehnat práci..respektive jinak..dobře placenou práci..hrůza..nedovedu si fakt představit,když by mě vyhodili,jakou práci a za kolik bych sháněla..

Ju a dneska mám u sebe čivavku🥰A jsme obě moc spokojené🥰