Aktuálně: 4 796 inzerátů176 124 diskuzních příspěvků17 778 uživatelů
Osmtlapek
Osmtlapek (4 příspěvků) 17.07.2023, 06:08:35 xxx.xxx.249.224

Oba naši kocouři jsou docela kontaktní. Jeden se chodí mazlit ráno, druhý večer. Ale chodí oni sami. Někdy si je samozřejmě odchytnu a mazlim se, minule jsem staršímu říkala, že už se za mnou v noci nechodí tulit. Bum a ráno kocour vedle mě v posteli. 😂 Teď jak bylo horko spali mimo postel, jinak je mívame nasačkované v nohách. A pokud chci, aby se přitulili ke mně, přikryju se dekou. Je z jedné strany taková jak beránková. Oba ji milují, svorně ji ocucávají a u toho předou jak o závod. 

Osmtlapek
Osmtlapek (4 příspěvků) 18.06.2023, 08:19:34 xxx.xxx.249.224

Nečistím. Večer dostavají nějaký dentalní pamlsek (vzhledem k tomu, jak to v nich mizí, nedelám si iluze o čištění, ale tak je to náš rituál). 

Co je, prosím, kelpa?

Osmtlapek
Osmtlapek (4 příspěvků) 18.06.2023, 08:16:27 xxx.xxx.249.224

Náš mladší kocour dělal to samé, nebyl moc tulivý. Asi tak po měsíci, co jsme ho měli doma jsem ho začala pořádně brát do náruče a mazlit i přes den. Vždycky vydržel tak asi dvě minuty a pak chtěl pryč. Zjistila jsem, že miluje drbání zboku na bradě, to se natahoval. Ale jinak je velice aktivní a tak nemá čas na nějaké tulení. Zvykli jsme si oba. On pretrpí, že ho občas pomazlíme i přes den, my chápeme, že se mazlí hlavně večer. Nechat přijít, kočka si obvykle dělá, co chce. A s tím drapaním - když je to moc, stříhám jim špičky drápků, pak to tolik nebolí.