Aktuálně: 4 802 inzerátů176 197 diskuzních příspěvků17 780 uživatelů
karel1995A
karel1995A (1 příspěvků) 31.07.2023, 15:10:13 xxx.xxx.117.22

Dobrý den,
pokoušel jsem se najít, už založené téma s těmito dotazy, ale žádné jsem tu nenašel. Dovolil jsem si ho tedy založit.
Chovám papoušky zpěvavé. Mám to především jako koníček na uklidnění, tudíž stále pokulhávám v určování pohlaví a mutací.

Letos mi pára, kterou jsem zakoupil vloni vyvedla tři mláďata. Bohužel při mém zjištění se přišlo na to, že samice mláďata škube. 
Před pár dny vylétla z budky a není to zrovna pěkný pohled. Proto se samice bude muset smířit s tím, že bude nahrazena.


Inu, přejdu rovnou k věci. Rád bych se vás zkušených zeptal, zda byste z této fotky dokázali určit, o jaké mutace se jedná a případně poradit i pohlaví?

Mám za to, že dvě stejná mláďata (omlouvám se za to, že netuším, o jakou mutaci se jedná) budou samičky. S třetím, žlutým mládětem váhám, ale taktéž bych si dovolil hádat samičku.

Přesto bych raději vaše názory a rady. Jaké mutace a pokud možno pohlaví.

Fotka není bohužel žádná hitparáda, jelikož nedávno vylétla z budky a jsem rád, když vydrží na místě, alespoň tři vteřiny.

Mockrát vám děkuji za vaše rady a případná doporučení. Budu se muset dovzdělat, co se jejich určování týká.
S přáním pěkného dne, Karel. 

Obrázek