Aktuálně: 4 905 inzerátů174 734 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů
Marci
Marci (8 příspěvků) 20.05.2009, 18:43:20 xxx.xxx.46.143
Tak konec obav :-):-):-):-) Dneska mi přišlel z krajského úřadu cites. Sice je tam uvedené jiné datum převzetí ,ale na tom mi tak nezáleží. Už jsem se tak nějak smířila s tim, že ho nebudu mít vůbe a že jsem zase naletěla :-(. A hurá je doma,sice po tak dlouhé době ,ale je. :-)
Marci
Marci (8 příspěvků) 11.05.2009, 18:45:45 xxx.xxx.46.143
Chce to hodně trpělivosti!!!Déle to trvá! Já učím našeho Huga tak,že si do ruky vemu jeho nejoblibenější pamlsek ,který mu ukážu pak nastavím ruku asi 3-4kroky od něj a louskám prsty a říkám ,,no pojď,pojď" pamlsek přitom držím druhou rukou,tak aby se k němu dostal jen právě pristáním na předloktí.Papoušek zjistí,že máte pamlsek a bude ho chtít a aby se k němu dostal musí přiletět právě na ruku.Když chci ať jde z ruky pryč,řeknu dolů a dám ho co nejblíže k větvi ať si přeleze,za to ho zase odměním!. Každý pamlsek má za odměnu. Ale jak říkam, chce to neustále dokola opakovat,cvičit a mít TRPĚLIVOST nenaučí se to za den!Přeji hodně štěstí !!
Marci
Marci (8 příspěvků) 04.05.2009, 21:07:51 xxx.xxx.46.143
po přečtení vaších příspěvků,jsem dneska zase volala chovatelce a ptal se ji jak to vypadá. Tak mi řekla ,že 27.4.posílala doporučeně cites na úřad a měl by do 14dnů dojít knám,že teď je velký prodej žaků a trvá to,tak jsem v očekávání. Moc mě to vzalo,protože jsem chtěla mít vše v pořádku,ale uvidím. Bohužel jsem od mala strašně důvěřivá a nejednou jsem se spálila a doplatila , ale neponaučila :-( :-( Jste úžasní a jsem ráda ,že je tohle forum! Moc,moc vám všem chci poděkovat, velice si vážím vaších odpovědí a rad!!!!!!!Ještě jednou moc děkuji! Určitě budu informovat ,jak jsem dopadla. S pozdravem Marci
Marci
Marci (8 příspěvků) 04.05.2009, 15:59:03 xxx.xxx.46.143
Jo a ještě, Byla jsem přihlášena a nějak jsem to psala dlouho tak se to asi auto.vyplo :::----)))))) Omlouvám se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marci
Marci (8 příspěvků) 25.04.2009, 23:23:00 xxx.xxx.46.143
Noc děkuji za rady. Bála jsem se jestli mu nic neni. Na divadíka před ním jsem zvyklá ,trávime spolu, sposty času a rád mě sleduje. Zkusila jsem i radu od p. neregistrovaného a rovněž ubrala zrní.ještě jednou moc,moc Vám děkuji jste hodní!!!!!!!!! Marci
Marci
Marci (8 příspěvků) 13.04.2009, 17:19:25 xxx.xxx.46.143
Dobrý den.
Prosí Vás, pradíte mi od kterého měsíce se může začít s koupáním žaka? Mám doma papouška žaka jménem Hugo stáří 3měsíce. Děkuji za odpvědi!