Aktuálně: 4 520 inzerátů178 385 diskuzních příspěvků17 809 uživatelů
viktorF
viktorF (4 příspěvků) 08.05.2009, 14:23:45 xxx.xxx.5.88
Dobrý den tak má křepelka snesla asi 9 vajec vsude mozne po voliéře poslední snesené jsem vzal a dal pod andulky tak se uvidí co z toho bude ostatví vejce jsem vyhodiil. ted si dala mensi pauzu a uz zase zacala snáset a dokonce mě mile překvapila protoze zacala konecne snáset vajíčka k sobe na jedno místo už tam má 3 a vsechny u sebe tak mi udelala radost jen mi porád vrtá hlavou kdy na ne zasedne už jsem se tu jednou ptal kdy křepelka zasedá na vajíčka jestli po prvním nebo až po...... snad nekdo poradíte nebo se podelíte o poznatky s vašimi křepelkami dekuji Faltýnek Viktor
viktorF
viktorF (4 příspěvků) 21.04.2009, 18:31:13 xxx.xxx.5.88
na internetu jsem se docetl ze pan dal vejce do polistirenove krabičky na topení a vylíhly se mu tam kuřátka nejdo mi poradil at dám vajíčka pod lampičku a že se mi taky vylíhnou co je na tom pravda ma stím nekdo skušenost?
viktorF
viktorF (4 příspěvků) 21.04.2009, 17:50:25 xxx.xxx.5.88
kdy křepelka zasedá? po prvním vajíčku? asi nema cenu jí maskovat nejak hnízdo když vajicka trousi po voliére že
viktorF
viktorF (4 příspěvků) 21.04.2009, 16:58:25 xxx.xxx.5.88
Dobry den taky mam párek křepelek dovezených z holandska a zacala mi snásek vajicka po voliéře jedno snesla do dúlku který si sama vytvořila v seně dalsi snesla vedle tak jsem ji ho tam přidal pak snesla uplne jinde a ja ji ho taky přidal k ostatním vajíčkum dnes si udelala dalsí dúlek na proti tomu předchozímu se třemi vajíčky tak jsem ho nechal tam jenže je to zrovna u krmného otvoru a nebude tam mít asi kid a zatim na nich nesedí je to tak v pořádku zatím nemám s odchovem zádne zkušenosti. Viktor