Aktuálně: 4 985 inzerátů174 052 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů
loonn
loonn (18 příspěvků) 23.02.2010, 21:27:15 xxx.xxx.94.108
Ahoj,vypadá to skvěle,jenom trochu tápu,CD je Uprofil a na fotce to vypadá jako z jacklu,to jsi dal dva k sobě a udělal čtverec? Dík za vysvětlení a nějaké bližší info.leon
loonn
loonn (18 příspěvků) 06.01.2010, 21:47:45 xxx.xxx.94.108
no nevím to ted přesně,nerad bych si vymýšlel,ale loni jsem je kupoval, kroužky byli asi tri roky zpátky,paní byla z moravy a rušila tam chov,bydlela v Praze v podnájmu,tak nevím,mam je krátce,budu zkoušet jim vytvořit různé podněty k hnízdění.jsou to ale skvělí ptáci a určitě si ještě pořídím několik mladých ptáků a nechám je se spárovat.kdyby jste někdo mněl přebytky,napište mi na e-majl.chovu zdar
loonn
loonn (18 příspěvků) 06.01.2010, 20:39:24 xxx.xxx.94.108
ahoj,hnízdit vůbec,jen do jara na dva tři měsíce,mám ptáky rozházený po domě v několika klecích a potrebuju je trochu pospojovat. a aymary naopak si myslím že pár co jsem loni koupil jestli už není na hnízdění starý,paní mi tvrdila že je okroužkovala starýma kroužkama,že jiný nemněla.no uvidím.myslel jsem jestli někdo napíše-všeobecně se dožívají-xxx a jsou schopni hnízdit do věku-xxx.ale dík ti za odpověd,koukám že aymary chováme u nás jen my dva. chovu zdar-biker70
loonn
loonn (18 příspěvků) 04.01.2010, 17:21:12 xxx.xxx.94.108
Ahoj , má někdo prosím zkušenost chovu aymar s drobotí ? jedná se jen o zimu, je to pár ,jsou naprosto klidní a hodní a potreboval bych k nim dát po páru- hol.diamantové,pásovnky,rákosníky a am.pruhovaný. Byli by v kleci zhruba 100/50/50 cm. A ještě do jakého věku jsou aymary schopné hnízdit. Diky Leon
loonn
loonn (18 příspěvků) 15.10.2009, 07:42:57 xxx.xxx.172.48
Ahoj,prosim o posouzení pohlaví,je to foceno mobilem a není to nic moc kvalita ale pro posouzení to snad stačí.1 fotka=1pták.údajný pár který odchoval,u mně pořád v budce a ani vejce.myslím že dva samci,ale aymary jsem nikdy nechoval tak potřebuju radu zkušenějších.Dík leon
Obrázek
loonn
loonn (18 příspěvků) 07.09.2009, 17:40:32 xxx.xxx.255.242
ahoj,ja mam sadrokartonem obložen vnitrek záletoveho domku,a již několik let v pohodě.anduly,korely,letos červenokřídlý.
loonn
loonn (18 příspěvků) 24.08.2009, 13:49:42 xxx.xxx.172.48
ahoj,chovám andulky s přestávkami už téměř 20let ale co se mi stalo letos s tím jsem se ještě nasetkal.max. mládě kterému se rozjely nožky,které jsem zafixoval v určité poloze a do vylétnutí ok.letos-pár lonských andulek hnízdily-6mladých,vylétly první dvě,vše normální,potom další dvě a posedávali na zemi voliéry nebo na větvích nízko nad zemi.říkal jsem si že jsou krátce z budky.o víkendu jsem se synem šel vybrat ze zmíněných andulek jednu do bytu na ochočení.chytil jsem jednu z těch co lezla po zemi a po bližší prohlídce jsem zjistil že má vyvinutou pouze první letku křídelní.přikládám fotky.z šesti mladých toto mají čtyři.dvě co vůbec nelítají mam v bytě na dokrmení,ta si necháme,ostatní dvě to nemají v takové míře a po voliéře se zvládají pohybovat.jsem zvědav jestli to doroste,nebo po prvnim pelichání naroste,ani kamarád co chová andulky léta se s tim nesetkal.
Obrázek
loonn
loonn (18 příspěvků) 12.07.2009, 14:36:55 xxx.xxx.172.48
Ahoj,já mám dva páry taky prvním rokem.již několikrát jsem andulky zrušil ale po nejaké době mně to nedá a opět si pár, dva pořídím.první pár jsou lonský mládata od kamaráda,druhý pár je starší a byl chován v bytě pro potěšení,pak si známý koupil senegalce a andulky mi dal.oba páry spolu harmonizovaly,na jaře jsem je pusil do klece 100/60/50.zavěsil budky,začali lezt do budek a i když mneli na výběr ze čtyř,začali se handrkovat o jednu.tak jsem je rozdělil po páru.a nic jako by ztratily o hnízdění zájem.asi pomněsíci jsem se naštval a vypustil je do voliéry ke korelám.lonský pár zasedl,v sočasné době má osm vajec a každým dnem čekám líhnutí.od druhého páru jse léčil samici.mněla dost pokročilou vápenku a tak mi známá od otce veterináře sehnala vodičku kterou jsem ji jednou týdne po kapce kapal na kůži na krku.po třech týdnech jako nová.pustil jsem ji do voliéry a po nejaké době se s někým porvala asi týden posedávala po zemi,že už jsem myslel že bude po ní.dostala se z toho a ted už leze do budky a vypadá to že bude snášet.tak pak napíšu kolik jsem odchoval mladých.
loonn
loonn (18 příspěvků) 02.07.2009, 21:23:14 xxx.xxx.172.48
Ahoj, stickers moc pěkná budka zajímalo by mně-to vyřezáváš motorovou pilou,je to nějaká profi motorovka,jak dlouho ti to trvá než ji komplet vyřežeš, a jaká by byla eventuelně cena takovéto budky kdyby jsi ji chtěl prodat.dík