Aktuálně: 4 944 inzerátů174 407 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 06.03.2011, 20:42:37 xxx.xxx.43.228
Zdar Kubo, díky za fotky, já jsem je původně přehlédl, jsem nečekal, že je dodáš tak rychle :). Tož vypadá to pěkně, jsem spokojen, teď již jen vymyslet, kdy to dovezeš do Prahy :D :D . ///// se proto stavím, až bude možnost
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 18.02.2011, 17:48:57 xxx.xxx.43.228
Uniklo mi, kdo založil toto téma, uniklo mi, kdo to začal "škatulkovat", uniklo mi toho ... neuniklo, že Orina psala, cituji: "Já osobně navrhuji některým tazatelům, kteří mají nějaký problém a chtějí ho zkonzultovat ihned...". Kdo si to pořádně přečte, tak to chápe, kdo ne, tak hledá zádrhely. To také neznamená, že musím souhlasit se vším, co na chatu kdo napíše. Každý má mozek na to, aby věděl, že ne vše psané je dané. Ač nevím, na co se Jirka na chatu ptal (ostatně nikdo tam nesedí neustále), tak nevidím nic špatného na tom, že tam dostal odpověď a tady ne. Nebo že by mi unikla věta "...ne vytvářet nějaké podmínky pro odpovědi."?
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 18.02.2011, 16:52:46 xxx.xxx.43.228
Nevidím nic špatného na tom, že byl smazán útočný příspěvek neregistrovaného uživatele. Někdo na chatu radí, někdo tam povídá o všem možném, někdo se ptá, někdo tam chodí kvůli "několika lidem", ale všichni jsou podepsaný ... možná lepší, než se zaštiťovat radami na různá témata, odpovědi shánět u různých chovatelů a pak je vydávat za své. Ostatně reálně si dokáži představit zákaz neregistrovaných uživatelů - ano, každý si může udělat smyšlenou registraci, profil, ale pak také každý bude vědět, jaké příspěvky ke komu patří.
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 04.02.2011, 18:38:44 xxx.xxx.43.228
Orino, já se taky ve škole učil počítat na počítadle ale :D ... Kdybych bydlel v Praze mezi tramvajema, magistrálou, a různýma dopravníma tepnama, tak bych ptákům nedával větve stromů, které se v tomto bordelu vyskytují přece. A dojedu někam, kde větve jsou a nejsou plný prachu apod.
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 18.01.2011, 22:59:58 xxx.xxx.43.228
Souhlasím s Růžou. Autorská práva byla neporušena, zdroj je jasný. Když někdo dá jiné fotky k inzerátu, je to podvod. Ale zde byl jasně ocitovanej zdroj. Stačí si vzít nějákou knížku či odborný článek a vzadu je uveden seznam zdrojů - a také si to můžu najít tam....
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 08.01.2011, 10:49:09 xxx.xxx.43.228
Titanic byl na páru, tohle má jen plachty :)... No Růžo, to mi povídej a to včera (dnes) jsme to táhli o hodinu méně jak den předtím :D. Si vždy říkám, jak druhý den ráno vstanu, co musím udělat věcí ... ale jakmile zabrousím na chat a je tam dobrá parta, tak je mi hned jasné, že nemám šanci se odpoutat :D
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 25.12.2010, 20:32:40 xxx.xxx.43.228
Nemyslím si, že to je dobrý nápad. Jak už zde bylo řečeno, těch témat by muselo být spoustu, kdyby se udělaly okruhy, pak ještě jednotlivé rubriky či podrubriky, tak to vše bude akorát nepřehledné, poněvadž než se tím každý prokliká ... Vyhledávač je nejjednodušší, stačí zadat a něco vypadne, když ne, tak se založí téma. Samozřejmě, že se pak mohou duplikovat, ale pořád mi to přijde jednodušší.
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 25.12.2010, 09:56:36 xxx.xxx.43.228
Ahoj Matouši, vše nejlepší k narozeninám i ode mě. Pěkná práce, podařilo se dokončit včas, že :). Jsme to říkali dobře, že oba pojedeme až do Vánoc :D. V pondělí v noci (do půl třetí) jsem dělal poslední opravné nátěry a v úterý celý den upravoval, instaloval a nakonec jsem to také stihl a tak ptáci dostali k Vánocům nové zimoviště. Jinak k těm bidlům, ona i ta fotka možná lehce zkresluje proporce, ale také preferuji silnější větve. Rozhodně ne takové, aby je bez problémů obejmuli prsty. Vždy dostanou na výběr, ať si vyberou, jaký průměr vyhovuje, ale snažím se vybírat silnější tedy. Tak ať se daří !
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 16.12.2010, 18:59:26 xxx.xxx.43.228
Jak jsem řekl v úvodu, neshodneme se, je to věc názoru. Nenapsal jsem, že lyžuji, přesto mám zimu rád. je to poklidné období .. Zkuste žít nepřetržitě "v létě" a za dva roky toho budete mít plný zuby ... A právě, že žijeme v mírném pásmu, tak takovéto zimy jsou normální. To, že pár dnů jsou artkické mrazy je přirozené stejně, jak v létě tropická vedra. Jen hold někde podléhá vlivu médií, z pár cm dělá kalamitu, z pár stupňů nesnesitelná vedra a věčně se hledají témata, na co si postěžovat ... Ostatně jak ekonomická krize - řada lidí jí nepocítila, přesto bylo (možná i je) stále slyšet "ach ta krize", hlavně že je možnost vždy si postěžovat :)... Stejně jak doktoři a to fiasko.
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 16.12.2010, 16:31:06 xxx.xxx.147.92
Krmítka jsou na zahradě již několik let, takže novinkou by to být nemělo :). Jinak to je věc názoru, odhazuju sníh, vyhazuju cesty přes dvůr i zahradu, před domem apod. a nenadávám na to. K zimě to patří stejně, jako k létu tropická vedra. Co se týče řidičů, tak často si za to mohou sami, pořád by jezdili co nejrychleji, nepřizpůsobí rychlost okolním podmínkám a pak to také tak vypadá. To mi připomíná příběh jedné známé, nedávno jela do Prahy ze Šumavy, volala, že se hodně opozdí, že dálnice stojí. Nicméně sjela na okresní silnice a před ní se vysekala nějáká pani v autě, obrátila to na střechu ... Tak zastavila, vzala vestu a šla pomoci ... přišla k autu, koukla na pneumatiky a řidičce co už byla venku povídá: "ženská bláznivá, vždyť máte letní pneumatiky".... a ona nato "vezu si auto z autosalonu ...."... Nechápala, že si je měla nechat přezout či neměla s tím odjet, ale auto mělo po karoserii ... A takových případů je na našich silnicích spousty, jen je na čase konečně přestat obhajovat řidiče. Viz "za nehody mohou stromy vedle silnice", že