Aktuálně: 4 644 inzerátů177 452 diskuzních příspěvků17 793 uživatelů
Halk
Halk (5 příspěvků) 02.07.2011, 12:33:48 xxx.xxx.158.197
Dobrý den, ručně dokrmuji 12-denní mládě korely. Najednou ze dne na den jsem zjistil, že její trus docela hodně zapách a navíc přestala přibírat a začala hubnout. Nevíte prosím čím to je způsobeno a jak to odstranit?? Předem bych chtěl předeslat, že se k veterináři nemám jak dostat...jsem po operaci. Děkuji za rady
Halk
Halk (5 příspěvků) 30.08.2010, 17:21:35 xxx.xxx.24.231
Dobrý den přátele, rád bych vás požádal o radu. Jsou tomu již dva roky co jsem si domů přivezl mládě alexandra malého s nedějí, že vytvoří pár s již tříletou olivovou samicí. Mládě bylo po přířodní samici a olivovém samci. Zatím nepozoruji žádné změny peří v oblasti krku. Alexandr asi rok a půl dost křičí. Druhý alexandr (samice) toto vůbec nedělá. Můj dotaz tedy zní: projevuje se tímto křikem samec nebo samice?Děkuji za vaše odpovědi. Honza
Halk
Halk (5 příspěvků) 26.03.2010, 20:13:40 xxx.xxx.24.231
Zdravim. Já jsem osobně taky proti 3. a 4. hnízdění u andulek, korel atd. Podle mého názoru se žádný takový pták, který z těchto hnízd vzejde nemůže vyrovnat mláďatům z 1., max. 2. hnízdění. Co se týče hnízdění v zimě, nejsem jeho zastáncem, myslím, že by se mělo používat jen u druhů, které tak hnízdí ve své domovině a nejsou plně přizpůsobené místním podmínkám.
Halk
Halk (5 příspěvků) 27.11.2009, 12:39:22 xxx.xxx.24.231
Zdravím. Mám alexandra malého (starého 2 roky), dneska ráno jsem ho našel na zemi voliéry, seděl tam skrčený a vůbec nejevil zájem o své okolí. Předchozí dny byl normální čilý.Neměl sílu ani zvednout hlavu. Odchytl jsem ho a ručně dokrmil směsí na dokrmování s trochou glukopuru. Trochu se vzpamatoval ale je pořád slabý. Nevíte někdo čím to je?
Halk
Halk (5 příspěvků) 30.09.2009, 19:37:21 xxx.xxx.24.231
Zdravím všechny! Rád bych se vás zeptal, jestli jste někdo neslyšeli o přípravku Fitobiol.Je to produkt italské firmy Pineta.Narazil jsem na něho v posledním čísle časopisu papoušci a nikde jsem ho na českém trhu nenašel.Děkuji všem za odpovědi.Honza
Obrázek