Aktuálně: 4 885 inzerátů174 911 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 27.01.2011, 17:10:40 xxx.xxx.226.3
Peťula: no tak tedy ano, tak něco z bezinky, ale bez kůry:-)) Lucka: jj, i ten háček s vrutem by šel, ano je tam u těch delších
Obrázek
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 26.01.2011, 22:05:39 xxx.xxx.226.3
Ahoj Lucko: výrobní tajemství ti klidně prozradím:-)), hlavně je použita bezinka, co má dutý vnitřek, stačí pak jen drátem vytlačit a je to,můžeš vlastně vytvořit jak dlouhý chceš kus.Pokud používám jiné dřevo, vezmu vrtačku, změřím z jedné i druhé strany délku a uříznu si takový kus , aby po provrtání z obou stran došlo k propoejní, což se občas nestane,protože se přesně netrefím (to pak zpracuju na kolečka).Na spojování používám 2,5 svařovací drát, kdy se snažím všechny konce obrousit a schovat do dřeva.Pokud se někde drát v ohybu ukáže, tak tam dávám spletený provaz jako ozdobu.Co se týká řetízků dávám svařované a již jen na přání lidí.Kroužky také svařované a provaz přírodní.Hodně mi tu připomínkama pomohli papouškáři a hlavně zpětná vazba od lidí, co si hračky nebo žebříky koupili. A jak to vypadá s tou zdí?
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 21.01.2011, 20:29:42 xxx.xxx.226.3
Fylipe: ono je to i tím, že už se nás dost zná i osobně, takže víme s kým máte tu čest a také s tebou souhlasím, že je to tu prima, mám to téměř jako domovskou stránku.Sice sem tam mi někdo "škrtne nervem", ale jinak je tu pohoda a mír:-)) Tak kdy vykvete?
Obrázek
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 21.01.2011, 13:42:33 xxx.xxx.226.3
fylip: mě tam nechybí:-)) ty se budou dělat až jako poslední, blbě by se mi to teď skladovalo.Takže bidýlka budou, ale z větví :-P.
Obrázek
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 21.01.2011, 10:19:35 xxx.xxx.226.3
Ori, já ti sem zakážu dávat fotky:-)), zas z tý andulky bude tak pěkná barva, zas bych to chtěla domů.Proč nemohou mít dvě, tři barvy a byl by klid.Takhle je to všecko krásný, člověk by chtěl mít všechny barvy a pak není kam šlápnout pro ptáka:-))
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 20.01.2011, 19:49:27 xxx.xxx.226.3
Taky mi to vrtá hlavou, co tím Honzík myslel:-)) 4Biker: díky, já nemusím být chválena :-)), jen jsem ráda když můžu občas sem dát něco ,co udělám, protože tady jsou lidé stejně nebo podobně zapálení. Doma, když to ukážu, tak slyším hm pěkný.Kamarádky jsou kavárnový povalečky)pominu-li papouškářky) a kamarádi zas jen střílení a karate, ve svém okolí není nikdo s kým bych to probrala. Takže ,moje historicky první budka (má své mouchy a není přesná), ruční práce , za 3/4 hod.byla hotova.Jen jich je ještě třeba 14ks :-)))
Obrázek
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 18.01.2011, 22:40:28 xxx.xxx.226.3
4 Biker: za prvé: je tam psáno se svolením. Za druhé: ano já tak pěkné ptáky nemám,což můžeš vidět z mých fotek aymar .Za třetí: některé fotky aymar si např. najdou jen aymaráři, ale ostatní, pokud se sem pěkná fotka dá, se jistě také rádi pokochají.Je to podobé, s prominutím, jako když sem dáš fotky ze zoo.Taky si tam mohu zajet a podívat se.Takže nevidím problém, ale pokud tě to nějakým způsobem pohoršilo, je mi to líto. Myslím, že to fotky jsou velmi pěkné, jinak bych je sem nedávala.Bohužel jednu dvakrát, ale snad to kluci smáznou:-)) Jinak ta druhá kuchyň je velmi pěkná:-P
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 16.01.2011, 21:48:27 xxx.xxx.226.3
Tak pro dnešek ještě jedna zdravotní pro skalní chataře a jiné vysedávače u počítače.Pokud občas z dlouhého sezení bolí záda, je dobré toto: http://www.celeste.cz/zbozi/3603/Balonova-zidle-bez-operky Pokud ovšem máte průvan v peněžence, zkuste viz.fotka.Čistá pneumatika obalená ve starém fusaku na polštář a gymnastický míč. Jediná nevýhoda: blbě se s tím šoupe a neustále mi to někdo bere ....
Obrázek